9.Nesil XBOX Controller İçin Şarj Kiti ve Pil Önerisi

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Merhaba,

4 Adet pil ve şarj kiti alacağım. Duracell markasını tercih etmeyi düşünüyorum uzun süreli pil ömrü olması daha iyi olur 100-600 TL arası öneri yapabilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Bu ürünü Series X kontrolcüde bizzat kullanıyorum tavsiye ederim. Baya uzun bir süre gidiyor şarjı. Yalnız şarj istasyonunu muhakkak 5V 1A şarj aleti ile kullanın.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Teşekkürler inceleyeceğim şu anda daha önemli bir sorun var. MediaMarkt'tan almış olduğum bu yeni ürün kullanılmış geldi. Süper :D Garantisi 5 ay önce başlamış.

Ekli dosyalar

• urun.png
    urun.png
    135.4 KB · Görüntüleme: 37

bora06safak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Teşekkürler inceleyeceğim şu anda daha önemli bir sorun var. MediaMarkt'tan almış olduğum bu yeni ürün kullanılmış geldi. Süper :D Garantisi 5 ay önce başlamış.
Hocam bunu Microsoft destek gibi bi site vardı ordan telefon numaranı yaz arıyorlar seni durumunu belirt sana faturanun nüshasını ya da pdf halini gönderebilmen için bir e-posta yolluyorlar. Ne zaman aldığını belirterek yolla bir e-posta aldığın tarihe göre garanti süresini yeniliyorlar. Bende kolu aldığımda 1 yıl garanti süresi kaldığını söylüyordu düzelttirdim böyle.

bora06safak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bu siteden en alt kısımda bize ulaşın bölümü var oradan sorunu donanım ağ, altındaki kısmı garanti servis onarım ve hangi cihaz sorusunu da xbox series x seçin ileri diyin ve arama isteyin kısmına tıklayın. Hafta içi 09.00-16.30 gibi açıklar. Bir de numaranızı girerken sıkıntı yaşarsanız site hata verirse panik olmayın. Farklı tarayıcılardan girmeyi deneyin. Ben de Safari’den girmiştim olmayınca Chrome’dan girdim. Destek kısmı biraz sıkıntılı bu konuda.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Bu siteden en alt kısımda bize ulaşın bölümü var oradan sorunu donanım ağ, altındaki kısmı garanti servis onarım ve hangi cihaz sorusunu da xbox series x seçin ileri diyin ve arama isteyin kısmına tıklayın. Hafta içi 09.00-16.30 gibi açıklar. Bir de numaranızı girerken sıkıntı yaşarsanız site hata verirse panik olmayın. Farklı tarayıcılardan girmeyi deneyin. Ben de Safari’den girmiştim olmayınca Chrome’dan girdim. Destek kısmı biraz sıkıntılı bu konuda.
Mediamarkt'a ulaştım direkt. İade edeceğim ps5 kolu alacağım onun yerine. PC desteği gelmiş zaten yeni destek ile inceleme izlemedim ama iyi görüünyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri