9.Sınıf Yıl Sonu Notu 46 Ama Eokul 10.Sınıf Gösteriyor.

omur12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selam arkadaşlar,

60 olan ortalamam anadolu lisesinden mesleğe geçtiğim için 46 oldu 4 tane sorumluluk gireceğim o da meslek dersi şuan sınıfta kalmış mı oluyorum?

Lütfen yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

• 3.PNG
    3.PNG
    3.6 KB · Görüntüleme: 14
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    5.2 KB · Görüntüleme: 14
Moderatörün son düzenlenenleri:

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Belki meslek lislerinde (bende meslek liseliyim)matematik falan olmuyor biz görmedik 10 da 11 de o yüzden sistemden o dersler silinmiş olabilir

KS

omur12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
KS

omur12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hocam hayırlı olsun diyelim o zaman yeni okul yeni dersler hangi bölüm bellimi hocam ?
Belli hocam Bilişim teknolojileri alanı yazılım a merakım var hem yazılım hem de bilgisayar yazılıma yeni başlıyorum videolar ve devletin verdiği 9sınıf kitabına bakıyorum algoritma öğrenmeye çalışıyorum

KS

omur12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Belli hocam Bilişim teknolojileri alanı yazılım a merakım var hem yazılım hem de bilgisayar yazılıma yeni başlıyorum videolar ve devletin verdiği 9sınıf kitabına bakıyorum algoritma öğrenmeye çalışıyorum
Bilişim teknolojilerin temelleri
sınıf bilgisayarlı tasarım uygulamaları
MESLEKİ GELİŞİM ATÖLYESİ
PROGRAMLAMA TEMELLERİ

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,872
Bilişim teknolojilerin temelleri
sınıf bilgisayarlı tasarım uygulamaları
MESLEKİ GELİŞİM ATÖLYESİ
PROGRAMLAMA TEMELLERİ
Btt , pt. Bu dersleri bende 10. Sınıfta gördüm belki 9 da olabilir bilmiyorum (11 e geçicem bu sene). 10. Sınıfta büyük ihtimal c# göreceksin. Bence o dilden öğrenmeye başla.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,872
Hocam bu arada 46 ortalama ile geçemezsiniz diye biliyorum.

KS

omur12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Btt , pt. Bu dersleri bende 10. Sınıfta gördüm belki 9 da olabilir bilmiyorum (11 e geçicem bu sene). 10. Sınıfta büyük ihtimal c# göreceksin. Bence o dilden öğrenmeye başla.
9sınıf programlama temellerinde pyhton var ona çalışıyorum sorumluluk dersi için eylülde verirsem ful c dili çalışcam artık öneri kaynağınız varmıdır acaba pyhton veya c dili için

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,872
9sınıf programlama temellerinde pyhton var ona çalışıyorum sorumluluk dersi için eylülde verirsem ful c dili çalışcam artık öneri kaynağınız varmıdır acaba pyhton veya c dili için
Python için
bu videoyu ve devamını öneririm (hiç kullanmadım ama yorumlar güzel)

BanditFD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
43
Sınıfı geçmiş görünüyorsan bir problem yok sistem geçmeni kabul etmiştir. İleriki senelerde kaldığın derslerin sınavlarına yıl sonlarında gireceksin.

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
valla hocam bilmiyorum e devletten de 10 d gösteriyor şubemi
Ortalaman 50 altı olduğunda sınıftan geçiyorsun ama kaldığın tüm derslerin sorumluluk sınavına girmen gerekecek. O derslerin sınavından kaldığın sürece 12.sınıfa kadar tekrar tekrar giriyorsun diye biliyorum.

Genelde çok zor yapmadıklarını söylüyorlar bu sınavların

KS

omur12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
S
Ortalaman 50 altı olduğunda sınıftan geçiyorsun ama kaldığın tüm derslerin sorumluluk sınavına girmen gerekecek. O derslerin sınavından kaldığın sürece 12.sınıfa kadar tekrar tekrar giriyorsun diye biliyorum.

Genelde çok zor yapmadıklarını söylüyorlar bu sınavların
Teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri