9000₺ Hazır Sistem Tavsiyesi (Haziran 2022)

Nevzatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar Dostlar,

Aldığım monitörün fiyatını bütçemden çıkardım kasa için bu kadar bütçem kaldı bu yaz iş bulunca bütçem artacak sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Maalesef piyasada bu bütçeye doğru düzgün sistemler kalmadı. Bütçeniz arttıktan sonra bir daha araştırma yapmak daha uygun olur. Şuanda bulabildiğim en mantıklı sistem bu:

Son düzenleme:

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Baktim biraz şuan için bu fiyata sistem yok bro. 2. El yapis bence malum zamlar kapida

KS

Nevzatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Maalesef piyasada bu bütçeye doğru düzgün sistemler kalmadı. Bütçeniz arttıktan sonra bir daha araştırma yapmak daha uygun olur. Şuanda bulabildiğim en mantıklı sistem bu:

Dediğim gibi hocam 9k oldu bütçe işde bulamadım bulabilirsem bütçe 20k bile olur sormadığım etmediğim yerde kalmadı malesef.

KS

Nevzatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu bütçede adam gibi sistem bulmak çok zor. 2. el bakabilirsiniz.
Bir ara 4500tl ye gtx 1050 ti sistem almıştım ikinci el furmarkdır 3dmardır hepsinden test yaptım bir sorun görmedim sıcaklıklarda gayet iyiydi 1 hafta sonrasında her oyunda ekran gitmeye başladı yeşile dönüşüyordü bazen beyaz sonrasında fanlar bayağı bir hızlı çalışmaya başlıyordü ve ekran gelmiyodu monitör değiştim bağlantı kablolarını değiştim ama gene aynı problem bilgisayarcıya götürdüğümdeyse sorun yok diyip format attı 2 gün sonra gene yaşadım bu yüzden ikinci el topuna hiç girmiyorum

Drepper

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar Dostlar,

Aldığım monitörün fiyatını bütçemden çıkardım kasa için bu kadar bütçem kaldı bu yaz iş bulunca bütçem artacak sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.
9.300 Civarında Bu Sistem 9k Civarlarında En İyisi Bence Ama Ak Akçeden Kendin Toplasan Daha Ucuza Denk Gelir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri