A101 Akıllı Bilekliklerinden Biri Alınırmı

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
A101de Satılan

Mf Product Akıllı Bileklik
Piranha 9918 Akıllı Bileklik
Reeder Reefit S2 Lite Akıllı Bileklik

Bileklklerinden biri alınırmı Bide ne kadar doğru ölçiyodur kalp atışını vs.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
A101de Satılan

Mf Product Akıllı Bileklik
Piranha 9918 Akıllı Bileklik
Reeder Reefit S2 Lite Akıllı Bileklik

Bileklklerinden biri alınırmı Bide ne kadar doğru ölçiyodur kalp atışını vs.
Hocam genelde A101 den böyle teknolojik ürünler önermiyorum genelde hemen iade ediliyor.
Xiaomi Mi Band kullanıyorum memnunum şuana kadar bir sorun olmadı.

KS

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Hocam genelde A101 den böyle teknolojik ürünler önermiyorum genelde hemen iade ediliyor.
Xiaomi Mi Band kullanıyorum memnunum şuana kadar bir sorun olmadı.
Mi Band & Düşünüyodumda Ben 500 600 tl gibi bişi Mi band 6 Gereksiz pahalı Ya Spor Yapmıyorum Ben Yani Ondan A101dekilerden birini düşünüyorum

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Mi Band & Düşünüyodumda Ben 500 600 tl gibi bişi Mi band 6 Gereksiz pahalı Ya Spor Yapmıyorum Ben Yani Ondan A101dekilerden birini düşünüyorum
Cihaz özelliklerine dandiklik durumlarına girmeden sadece şunu söylemek isterim kayışı sağlam olan cihazı seçin yoksa başınıza bela olur durmadan kopar falan. Bu tür saatler bileklikler yeni yeni piyasaya adımını atarken deneme amaçlı A101 gibi marketlerden aldım sıradan A101 v.b market markası bir cihazdı gayet güzeldi lakin kayışı sorunluydu yeni kayış eski kayış fark etmeksizin aldığımdan bu yana sorun çıkardı durmadan koptu bileğimde dayanamadım bıraktım geri.

KS

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Cihaz özelliklerine dandiklik durumlarına girmeden sadece şunu söylemek isterim kayışı sağlam olan cihazı seçin yoksa başınıza bela olur durmadan kopar falan. Bu tür saatler bileklikler yeni yeni piyasaya adımını atarken deneme amaçlı A101 gibi marketlerden aldım sıradan A101 v.b market markası bir cihazdı gayet güzeldi lakin kayışı sorunluydu yeni kayış eski kayış fark etmeksizin aldığımdan bu yana sorun çıkardı durmadan koptu bileğimde dayanamadım bıraktım geri.
valla 520 tlye trendyolda mi band 6 var ama mi band 7 çıktı daha büyük ekran falan daha iyide çok fazla pahalı ya sporda yapmıyom o kadar iyi olmasına gerek yok bence saate baksam yeter gibi

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
valla 520 tlye trendyolda mi band 6 var ama mi band 7 çıktı daha büyük ekran falan daha iyide çok fazla pahalı ya sporda yapmıyom o kadar iyi olmasına gerek yok bence saate baksam yeter gibi
Alabilirsiniz o zaman hocam madem çok detaya girmeye gerek duyulmuyor malum fiyatları fazla olabiliyor dediğiniz gibi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri