Abizol 10 Miligram Ve Misol 50 Miligram

Can Akbaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
602
Merhaba 4-5 ay önce psikiyatriye gittim daha 14 yaşındayim ani ruh değişimi sinir krizi kendime zarar verme eşyalara zarar verme ufak çaplı sesler duyma şikayeti ile ilk gittiğimde misol 50 miligram yazdı çok bir faydası olmadı yan etki falanda olmadı 2. Gidişimde hayatımı mahveden o ilacı yazdı abizol 5 miligram 3. Gidişimde abizol 5 miligrami 10 miligrama yükseltti ve bence kendi gerçek kişiliğimi degistiyordu 4-5 ay boyunca kullandığım bu ilaçları bı anda bıraktım eski halime döndüm ve çocuksu davranışlarım arttı sizce gene psikiyatri ye gidip durumu anlatmam lazımmı

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Bende öyle düşündüm doktorum kadın ve cinsel şeyler sorunca utanıyorum erkek bir doktara gidicem belki beni daha iyi anlar ve ona göre ilaç yazar
doktorunla konuşurken utanılcak bir şey yok ama bu daha çok kişilikle alakalı eğer kendini erkek birinin yanında rahat hissediyorsan tabi erkek doktora git

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Evet ve ilaçları bedava alabiliyom reçeteye gerek olmadan yani bildiğin damgayı attı bana
herkesin farklı farklı imtahanları var kardeşim Allah yardımcın olsun

hiç piskolojik bir sorunum olmadı piskolokla da işim olmadı deli belgesi yemedim görmedim de içinde bunun içeriği yazıyordur diye düşünüyorum yani saldırgan mı yoksa duygusal açıdan mı falan bunu belirtmiş olmaları lazım eğer çevreye zarar vermeyen bir deliysen çok sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum kısacası ne ile alakalı olduğuda önemli

şimdi bu durum iç karartıcı olabilir ama tedavisi var böyle şeylerin kendi kendinede geçebilir bizim bi arakdaş vardı kendi kendine küfür falan ediyodu günde 2 kalıp sabun bitiriyomuş falan yürürken yanlış adım attım diyip geri gelip tekrar devam ediyomuş falan :D Allah affetsin neyse kime küfür ediyosun diyince Allahla benim aramda gibi cevaplar veriyodu bazen yalnızken kitleniydou küfür ederek ellerini sağ sola savuruyodu 2 senede baya düzeldi yani böyle şeyler kalıcı olmayabilir

Son düzenleme:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Merhaba 4-5 ay önce psikiyatriye gittim daha 14 yaşındayim ani ruh değişimi sinir krizi kendime zarar verme eşyalara zarar verme ufak çaplı sesler duyma şikayeti ile ilk gittiğimde misol 50 miligram yazdı çok bir faydası olmadı yan etki falanda olmadı 2. Gidişimde hayatımı mahveden o ilacı yazdı abizol 5 miligram 3. Gidişimde abizol 5 miligrami 10 miligrama yükseltti ve bence kendi gerçek kişiliğimi degistiyordu 4-5 ay boyunca kullandığım bu ilaçları bı anda bıraktım eski halime döndüm ve çocuksu davranışlarım arttı sizce gene psikiyatri ye gidip durumu anlatmam lazımmı

kesinlikle görünmelisin kardeşim. Bu işin içinden çıkmak göründüğü gibi ilaçla pek mümkün değil. Zira ilacın zararları da olduğu için, destek alıp kendine gelmen önemli.

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
açık konuşmak gerekirse zaten ilaç seni tedavi etmez mal eder

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri