Acer Nitro 5 An 517-52 Rgb klavye sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

piroemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selam arkadaşlar dün amazon.com dan bir laptop sipariş ettik linkini alta bırakıyorum.

Görsellerde klavye rgb olarak gözüküyor ancak youtube de bir videoda olmadığı söyleniyor (an 517-52 için konuşuyorum) kullanan varsa acaba gerçekten yok mu yoksa videoyu çeken arkadaş yanlış mı biliyor bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler olmasada çok önemli değil sadece merak ettim ve iyi bir tercih yapmış mıyız 13.000tl ye alınır mı işlemcisi çok iyi değil biliyorum ancak ben çok ağır oyunlar oynamıyorum işte minecraft, valorant memnun kalır mıyız kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim bu paraya neden kasa toplamadın diyen olursa evde kasam var ve aslında bunu iş için aldık çok oyun oynamak için değil yani oyun da oynatsın işimizi de görsün diye aldık o yüzden neden kasa almadın diye sormanıza gerek yok

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Klavye rgb değil dostum. Sadece kırmızı bir ışıklandırması var. Halbuki ürünün görsellerine de eklemişler ve klavye rgb gözüküyor. Ayıp etmiş Acer.

Ayrıca tercih iyi. 16Gb ram ve 3050 ekran kartlı bir laptop ortalama olarak bu bütçelere satılıyor zaten. Hayırlı olsun :)

KS

piroemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Klavye rgb değil dostum. Sadece kırmızı bir ışıklandırması var. Halbuki ürünün görsellerine de eklemişler ve klavye rgb gözüküyor. Ayıp etmiş Acer.

Ayrıca tercih iyi. 16Gb ram ve 3050 ekran kartlı bir laptop ortalama olarak bu bütçelere satılıyor zaten. Hayırlı olsun :)
Teşekkür ederim benim bilgisayarım apu ydu ilk defa ekran kartım olacak pazartesi günü çağ atladık biraz bakalım nasıl olacak

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Hayırlı olsun tekrardan. Ben de uzun yıllar 2009'dan kalma laptopla idare ediyorum. Daha yeni geçtim masaüstüne. Ama gel gör ki laptoptayken daha çok oynama hevesim vardı. Yaş büyüdükçe oyun oynama hevesi de gidiyormuş. Bunu da öğrenmiş olduk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri