ACER Nitro N50-620 Alınır mı?

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Hocam fiyat güzel olmasına güzel fakat performansı ne derece olur bilmiyorum. OEM sistemlere karşı hep bir önyargım olmuştur. Dediğiniz gibi anakartı değiştirip daha büyük kasaya para harcayacağınıza 18bin tl ye bence rahat kendinize özel bir pc toplayabilirsiniz.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
420
Kaçırmanız hayırlı olmuş diye düşünüyorum. Hazır sistem beklemenizi tavsiye ederim.
parça parça indirimlerle güzel bir sistem alınabilir.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,315
Bu sistem bana gelmişti. Kasa tamamen çöp. İçerisindeki parça olarak ekran kartı tek fanlı blower. Bu fiyata kesinlikle alınmaz. Bu sistem 13-14.000TL satılırsa bence kâr sayılmalı. ACER hayatının hatasını yapmış.

Hadi işlemciyi aldınız içerisinden, RAM'ler çıplak soğutucuları bile yok. Onu da geçtim ekran kartını alıp kasaya taksanız ben blower tipli bir sisteme bu fiyatı da vermem. O yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum.

KS

Umit88

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Bu sistem bana gelmişti. Kasa tamamen çöp. İçerisindeki parça olarak ekran kartı tek fanlı blower. Bu fiyata kesinlikle alınmaz. Bu sistem 13-14.000TL satılırsa bence kâr sayılmalı. ACER hayatının hatasını yapmış.

Hadi işlemciyi aldınız içerisinden, RAM'ler çıplak soğutucuları bile yok. Onu da geçtim ekran kartını alıp kasaya taksanız ben blower tipli bir sisteme bu fiyatı da vermem. O yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Tesekkurler seviyorum bu forumu, gerci biraz gec kesfetmisiz.
Inceleme Videosunu izlemistim zaten dediginiz gibi

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,315
Tesekkurler seviyorum bu forumu, gerci biraz gec kesfetmisiz.
Inceleme Videosunu izlemistim zaten dediginiz gibi

Hocam para kolay kazanılmıyor. RTX 3060 Ti gibi kartlı sisteme parçalar düzgün olup 4-5 sene sesini çıkartmayan sistemlere verilir. Fakat bu kasa yok abi.

OEM PC dediğimiz budur;

Ben bu kasayı da inceledim. 19.999TL Önü mesh, üstü mesh. İçerisinde 4 tane ARGB fan var. Ekran kartı blower değil, çift fanlı. Stok soğutucu RGB. İçerisinde bulunan PSU FSP 80+ Gold sertifikalı. ACER'da daha PSU'nun marka ve modeli bile belli değil.

Yanlış anlaşılmasın. Sadece OEM PC nasıl olmalı onu karşılaştırmaya çalışıyorum. Yazık günah bu paralara.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri