Yardım Acil!! Birşey Olurmu Koliniz Adres Nedeniyle Gonderim Merkezine Iade Edilmistir Dolandırcılığı

Beratzer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Acil!! yardım edermisiniz koliniz adres nedeniyle gönderim merkezine iade edilmiştir diye mesaj geldi uyku sersemi baktım link vardı linke bastım. Çakma Ptt sitesiymiş daha anlamadım tabi devam et dedim adresi bilgiler isteyince hemen kapattım ama siteye girmiş bulundum bir sorun olurmu kartları fln kapatayımmı. Panik oldum.

Ekli dosyalar

• IMG_8639.jpeg
    IMG_8639.jpeg
    88.4 KB · Görüntüleme: 8

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
227
Herhangi bir siteden alışveriş yapmayı deneyin, onay kodu hala sizin tele geliyorsa problem yok:)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,268
Acil!! yardım edermisiniz koliniz adres nedeniyle gönderim merkezine iade edilmiştir diye mesaj geldi uyku sersemi baktım link vardı linke bastım. Çakma Ptt sitesiymiş daha anlamadım tabi devam et dedim adresi bilgiler isteyince hemen kapattım ama siteye girmiş bulundum bir sorun olurmu kartları fln kapatayımmı. Panik oldum.
sorun olmuyor bendede aynısı oldu ama baktığımda bir problem yoktu

KS

Beratzer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Herhangi bir siteden alışveriş yapmayı deneyin, onay kodu hala sizin tele geliyorsa problem yok:)
Sistemin sadece kulaklık vs eksiği kaldı bugün alacaktım bu olunca bilemedim

sorun olmuyor bendede aynısı oldu ama baktığımda bir problem yoktu
Hocam sadece siteye girdim uykulu olduğum için geç farkettim herhangi bir sıkıntı yaşamam ozaman

Sistemin sadece kulaklık vs eksiği kaldı bugün alacaktım bu olunca bilemedim

Hocam sadece siteye girdim uykulu olduğum için geç farkettim herhangi bir sıkıntı yaşamam ozaman
Kartları fln kapatıracktım valla

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri