ACİL MASA ÖNERİSİ! (1 Haftam Var)

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Bütçe:
600

Merhabalar kendime bir oda kuruyorum.

Ekipmanlar:

Koltuk: Gaming Chita (95CM) (Özel Yapım Koltuk)
Bilgisayar: MSI ALPHA 15 (Isınma Sorunlu)
Mouse: Rampage SMX-R9 (Satıp Yeni Alıcam)
Kulaklık: Gamepower Kizaru

Birde yanına masa lazım. Odam dar. 140cm uzunluğunda bir masa arıyorum. Bütçem 600. Fazla çıkamam.Ama fazla da vermek istemiyorum masaya
1 hafta sonra alacağım masayı

Önerilerinizi bekliyorum

Mümkünse masanın yanında kitaplık falan olmasın 140cme herşeyim sığsın istiyorum. Koltuğun da girmesi ÇOK ÇOK önemli.

İKİ SEÇENEĞİM VAR:

- 120CM olup SALLANMAMASI VE RAFSIZ OLMASI
- 140CM olup SALLANMAMASI VE RAFLI OLMASI

Son düzenleme:
KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Yardım edebilecek varmı acil lazım

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Yukarida arkadasin paylaştığı masa bence gayet uygun. Eger ilerde imkanin okursa arka kosmina da çapraz demirler yaptirirsan sallanmasi da ortadan kalkacaktir. Ama yine de seni iyi idare eder.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Yukarida arkadasin paylaştığı masa bence gayet uygun. Eger ilerde imkanin okursa arka kosmina da çapraz demirler yaptirirsan sallanmasi da ortadan kalkacaktir. Ama yine de seni iyi idare eder.
Göremiyorum mesajı hocam

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Afedersin senin paylastigin masaymis. Karistirdim. Paylastigin masa gayet guzel ve yeterli. Cogu setup videolari da benzerleri mevcut.

Deck4rd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Çökebilir diyorlar
Ben kullanıyorum hocam kusursuz değil ve mükemmel kalite değil ancak fiyatı zaten 1 karton sigara parası ancak bir sorun yaşamadım.Eğer masanın üstünde tepinmiyorsanız ve standart bir kullanıcı gibi klavye mouse ve kasanızı koyup oyun oynuyorsanız bir sallantı mevcut değildir. Özel olarak belirtmem gerekirse bütçenizi 1000-1500 üstüne çıkartmadığınız takdirde malzeme kalitesi yükselmez.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Ben kullanıyorum hocam kusursuz değil ve mükemmel kalite değil ancak fiyatı zaten 1 karton sigara parası ancak bir sorun yaşamadım.Eğer masanın üstünde tepinmiyorsanız ve standart bir kullanıcı gibi klavye mouse ve kasanızı koyup oyun oynuyorsanız bir sallantı mevcut değildir. Özel olarak belirtmem gerekirse bütçenizi 1000-1500 üstüne çıkartmadığınız takdirde malzeme kalitesi yükselmez.
Yukarda attığım ceremicali düşünüyorum . Onun hakkında bir bilginiz var mı?

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Onu kullanmadığım için bir fikrim yok hocam ama o da çok hoşuma gitti özellikle 120 değil 140 olması, bence ceremicaliyi bir göz önünde bulundurun derim.
O yada bonfigo diyebilirim. İkisi arasında kaldım

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Bulduğunuz masa güzel duruyor hocam bence ceramicali tercih edebilirsiniz ancak dersiniz ki bütçemi zorlamayayım dilerseniz bonfigo de fiyat ve renk tercihlerinden dolayı tercih edilebilir.
Yani attığınızın yorumları pek güven vermedi

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Hocam aşağıdaki ürünü öneririm. Evet bütçeniz göre bir tık pahalıdır ama sağlam , sade ve şık bir duruş vardır. Üstteki 120 alttaki 140

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Hocam aşağıdaki ürünü öneririm. Evet bütçeniz göre bir tık pahalıdır ama sağlam , sade ve şık bir duruş vardır. Üstteki 120 alttaki 140

Ceremicali almayı düşünüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri