26.000-30.000 TL Acil

serhatr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
X
Ekran Kartı
3080 ti
Merhabalar ben şimdi 30 k buhçem var monitör dahil bir sistem bulmam lazım oyun 2 tane tek oynuyorum LoL,valorant ve yazılım üzerinden çalışıyorum valorant 350 üstü olursa çok efsane olur hazır sistem anlamıyorum ekran kartı 3080 ti olursa efsane olur bilgisiyar8 eğer uygun olursa 1,2 yada 5 güne Alcam şimdiden teşekkür ederim

kanekiyi severim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Merhabalar ben şimdi 30 k buhçem var monitör dahil bir sistem bulmam lazım oyun 2 tane tek oynuyorum LoL,valorant ve yazılım üzerinden çalışıyorum valorant 350 üstü olursa çok efsane olur hazır sistem anlamıyorum ekran kartı 3080 ti olursa efsane olur bilgisiyar8 eğer uygun olursa 1,2 yada 5 güne Alcam şimdiden teşekkür ederim
O fiyata 3080ti zor hocam ve 3080ti artık ikinci el dışı alıncak bir kart değil 30xx serisi gereksiz artık 40xx serisi kartlara yönelmenizi tavsiye ederim.

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Sizin bildiğiniz bir hazır sistem var mı
şuanda yok bence birazz bekle bu ay biraz ateşli geçecek

@Sahuraka bunu nereye yazacağımı bilemedim ondan buraya yazıyorum herhangi bir konuya yazınca o konuyu takip ediyor takibi bırak diyince tekrar yazınca otamatik tekrardan takip ediyor bence bu yanlış bir durum gibi yazılımsal hata mı var burada acaba

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri