Adsense hakkinda yardım!

TeknoDeck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba değerli phc takipcileri, ben sitem için adsenseye basvurdum sadece 2 günlük bir uğraş ile ilk onayimi aldim.

Size sormak istediğim soru ise"şuan site 2. Doğrulama aşamasında sizce kabul olurmu veya kabul olmasi için neler yapmaliyim?

Not: domain 9 aylık daha ilk aldığım günlerden beridir kullandım hep. 1-2 hafta kullandım host kapandı yedek alamadım. Diğer farklı projeler kurdum. Daha sonra aylarca sitede hiçbirşey yapmadım daha sonra 2 hafta önce tekrar basladim, sitede baya bi içerik paylaşıp uğraştım bu iki günde ugrastigimdan daha cok uğraştım ama adsense kabul etmedi hiç sürekli yetersiz içerik dedi. Daha sonra sunucuda oluşan sorundan dolayı host kapandı yine salak gibi yedek almamıştım :D sonra pazartesi kafaya taktim asiri derecede azimli bir sekilde başladım çalışmalara. Sonra basvurdum kabul edildi. Şuan 2.wsamada sizce 2.dogrulamanin kabul olmasi için ne yapmalıyım?

Site adresim : // kesinlikle reklam amaçlı değildir.

Bu iki günde neler yaptım?;

1) 40 adet haber ozgunluk kontrolleri %100 

2) Hakkında, iletisim, kunye, gizlilik politikasi vs hepsini ekledim.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,197
2.doğrulama aşaması zaten en önemli kısımdır. Bu süreçte siteye yazı yazmak önemli değildir. Adsenseye başvurmadan önce sitenizin tasarımı, özgünlüğü ve reklam yerleşimleri önemlidir. Mesela anasayfada 3'ten fazla reklam koyarsanız 2.aşamayı geçmeniz neredeyse imkansızdır :)

KS

TeknoDeck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sitemizde hiç reklam yok. Suan sadece adsenin siteye eklememi istediği kodu ekledim ve 2asama da şuan durumumuz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri