AirPods Apple MV7N2TU/A vs Airbeat Free beyaz

57Alay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba,
iPhone 11 satın aldım kullanıyorum. Kutusundan kablolu kendi kulaklığı mevcut ama onu daha açmadım elimde ttech airbeat Free beyaz ' olduğundan dolayı ses kalitesini beğeniyorum ama aklım AirPods'ta hiçbirinde görüp deneme yapmış değilim. AirPods'u ve bu aralar alasım geliyor kendisini.
Sizce airpods' ile airbeat Free arasında çok fark var mıdır? Ses kalitesi vs. ve AirPods ile iphonun orijinal kablolu kulaklığı arasında çok fark var mıdır kablosuz için kablolunun kablosuz hali hiçbir fark yazanlar olmuş.
Son olarak aşağıdaki link bırakmış olduğum ürünlerin arasında ne fark vardır?

LordGrimTR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Zamanında bir arkadaşım sayesinde 1 haftaya yakın bir süre kullanmıştım yazılım olarak Apple zaten üstün bir marka ve AirPods üzerindeki yazılımları da rahatça anlayabilirsiniz. Dediğinize göre bir de kablosuz bir kulaklığınız var. Bana kalırsa elinizde olan ile devam edin AirPods ne kadar güzel olsada başka kablosuz kulaklıklar arasında çok bir farkı olduğunu düşünmüyorum bir de fiyat farkının çok fazla olduğunu söyleyebilirim. Nerdeyse aynı ses ve yazılıma 400TL vermek var 1400TL vermek var. Bence aradaki fiyat farkına bu kulaklık değmez ama diyorsanız ki ben Apple kullanmak istiyorum paramda bir miktar var o zaman alabilirsiniz. Tabi tercih size kalmış.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri