Akasa Venom R10 Led ışığı yanmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

warpeace66

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhabalar hayırlı forumlar.Bugün teknobiyotik sitesi üzerinden aldığım akasa venom r10 sıvı soğutucu elime ulaştı. Montajını yaptım herşey güzel önceden 72 derece ısınan cpu şimdi 43 can catlasın 45 derece çıkıyor pubg ultrada. Sorun şu ki pompa ve led bağlantısını yapmama rağmen pompayı cpu fan 1 msi b150 gaming m3 anakart kullanıyorum ledi de cpu fan 2 taktım.Pompa çalışıyor fakat 4 pinli 12v rgb kablo çalışmıyor.Sıvı soğutmanın ledi yanmıyor. Sys fan 1 2 3 cpu 1 hepsine taktım. Uzatma takıp moleks ile bağladım bir türlü led yanmıyor.Anakartım mı desteklemiyor bir yazılım ilemi kontrol etmem gerekiyor. Montajda herhangi bir sorun olmadı. Kurulum kılavuzunu aynen yaptım. 50 tane video izledim tek tek kontrol ettim. Fena soğutuyor suyun sesini falan duyabiliyorum fakat ledler yok.Bu konu hakkında ne yapabilirim ürün 1günlük göndereyimmi geri yoksa bir yöntemi varmıdır.Teşekkürler iyi forumlar.

KS

warpeace66

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Nasıl indireceğimi bilmiyorum ki

ne yapmam lazım nereden indirebilirim

KS

warpeace66

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
teşekkür ederim baktım ama anakartımda rgb desteği olmadığı için kullanamıyormuşum pff. Değerli hocalarım yardımlarınız için teşekkür ederim iyi forumlar hayırlı geceler.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
warpeace66' Alıntı:
teşekkür ederim baktım ama anakartımda rgb desteği olmadığı için kullanamıyormuşum pff. Değerli hocalarım yardımlarınız için teşekkür ederim iyi forumlar hayırlı geceler.

Biz teşekkür ederiz hocam başka sorularınız için foruma sizi yeniden beklerim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri