Akbank İncehesap'ta 200 TL Chip Para

Vegien

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
1-31 Ekim Tarihleri arasında akbank kartınız veya axess kartınız ile incehesap'tan yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL, 3 bin Tl ve üzeri alışverişe 200 TL chip para veriyor Akbank. Juzdan uygulamasındaki farklı kampanyalarla da birleştirirseniz 250 300ü falan bulabilir chip para. Gaming Gecesi'nde denk getirdiğiniz indirimle birlikte güzel gider.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
XX tarihleri arasında Z miktar parayı A adresinde harcarsan şu kadar puan. Hayatım boyunca böyle bir harcama planlamadım. Kimisi inanılmaz takip ediyor. Ayrıca bu şekilde kısıtlanmış alışverişlerde ya ihtiyacım olmayan şeyler pazarlanıyor ya da fiyatı şişirilmiş yerden oluyor sözde kampanya. Bonus, Chip Para vs onların olsun.

Ben anlık ihtiyacım olursa acil alınması gereken bir şey değilse indirim kovalarım hepsi bu. Belki benzinliklerde denk gelirsem kullanırım kampanya yaptılarsa. Bunun haricinde puan topladığımı hiç hatırlamıyorum. Çok zahmetli iş. Azmedip toplayanlara helal olsun.

KS

Vegien

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
XX tarihleri arasında Z miktar parayı A adresinde harcarsan şu kadar puan. Hayatım boyunca böyle bir harcama planlamadım. Kimisi inanılmaz takip ediyor. Ayrıca bu şekilde kısıtlanmış alışverişlerde ya ihtiyacım olmayan şeyler pazarlanıyor ya da fiyatı şişirilmiş yerden oluyor sözde kampanya. Bonus, Chip Para vs onların olsun.

Ben anlık ihtiyacım olursa acil alınması gereken bir şey değilse indirim kovalarım hepsi bu. Belki benzinliklerde denk gelirsem kullanırım kampanya yaptılarsa. Bunun haricinde puan topladığımı hiç hatırlamıyorum. Çok zahmetli iş. Azmedip toplayanlara helal olsun.
Çoğu zaman çok zor verilen puanlar oluyor. Akbank genelde en iyi chip para dağıtanlardan. Bu bayağı iyi mesela ben geçenlerde monitör aldım 2 hafta önce falan incehesaptan. Eğer bu kampanya o zaman olsaydı 250 TL indirimle almış olacaktım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri