Akk kullanmayan firma :)

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Evet bu şu günlerde internetle başım belada durumda ttnet e başvurdum önce iptal ettiler kendileri benden habersiz sonra tekrar işleme aldırdım bu gün geldiler bu sefer iptal ettirdim vs bu sorunlarla uğraşırken komşumla ortak kullandığım internet kablosunu yenilemeyi düşündüm gittim sürekli alış veriş yaptığım bilgisayarcıma Cat6 aldım adam jakları takarken konu açıldı adam Pana net i kullanıyormuş ve ucuzmuş bu gün googleden araştırdım ve   bu ve bu 2 firmayı buldum adamların paketleri çok ucuz ve taahüt verme gibi bir zorunluluğun yok evimde internet olsun ama sınırsız ve ucuz olsun diyenler için bence uygun ama her halde şehir şehir hizmet veriyorlar bulunduğn şehirde olup olmadığını arayıp sormak lazım :D bu arada yarın arayıp kesin bilgi alıp buraya yazacağım paketler ucuz ama kurum ücreti var mı sormak lazım :)

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
öncelikle verdikleri hizmet iyi ama ben o oyunun ortasındayken o internet kesilirse altyapıyı döşeyen elemana kadar söverim hatta arar firmya call center elemanına bunu kaydet müdürüne dinlet oda müdürüne dinletsin derim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri