17.000-20.000 TL Alacağım Olası Sistemler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

namıkkemal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
İntel i3
Ekran Kartı
İntel Hd
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim . Arkadaşlar maalesef itopya ve internet sitelerine güvenemiyorum illa bayiye gidip ayaküstü görmek zorundayım. şuan aklıma bunlar yattı sonra çare olarak sinerjiden almayı düşünüyorum

bütçem 18.000 zorlama ve ek ürün eklemelerle 20.000 . Monitörü ayrı alacam 27 inc 180 hz olacak büyük ihtimalle.

Çok fazla oyun meraklısı değilim arada bir cs go valorant oynarım belki .Genelde photoshop ve orta düzey video montaja ilgim var şuanki sistemini paylaşayım sizce belirgin fark olur mu .
ekran kartı yok şuanki bilgisayarda 4 gb ramla windows 10 a geçtikten sonra iyice kasmaya ve programları çalıştırmamaya başladı

Ekli dosyalar

• Yeni Proje.png
    Yeni Proje.png
    18.9 KB · Görüntüleme: 6

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
168
Belirgin farkda lafmı .Evinizin bahçesinde dolaşırken,birden ,aya gitmeye benzer.

Yukardaki Ryzen 5500 işlemci ve 12100F işlemcisinden çok daha güçlü ,Ryzen 5600 işlemcili ve RX 6600 e.kartlı , FSP gibi dehşet bi kalite power li ,şu makinayı, gidin İnventus' tan alın .TR nin en güvenilir firmalarındandır. Anadolu yakasında.Gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz Fiata da dikkat.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    68.7 KB · Görüntüleme: 14
KS

namıkkemal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Belirgin farkda lafmı .Evinizin bahçesinde dolaşırken,birden ,aya gitmeye benzer.

Yukardaki Ryzen 5500 işlemci ve 12100F işlemcisinden çok daha güçlü ,Ryzen 5600 işlemcili ve RX 6600 e.kartlı , FSP gibi dehşet bi kalite power li ,şu makinayı, gidin İnventus' tan alın .TR nin en güvenilir firmalarındandır. Anadolu yakasında.Gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz Fiata da dikkat.
Hocam dediğim gibi kurumsallığı belli belirsiz yerlere pek bulaşamıyorum şuanda içime sinen tek yer vatan o yüzden o verdiğim linkler içerisinde donanımı uyumsuz görünmeyen ya da alınması en makul olan varsa onun üzerine konuşalım. Biliyorum hatta youtube videosuna özel siparişlerdede daha fiyat performans alacağımı ama satış sonrasıda muhtemel hizmeti iyi olacağına inandığım ve evime yakın yerden almayı kararlaştırdım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri