Alacağım paket uygun mu ?

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bu Gün Türk Telekomun bana internet önerisi olarak 8 mbps 50 akn modem dahil aylık 60 tl lik paket sundular bende internet hızı neden bu kadar az dediğim zaman benim bulunduğum yere verebilecekleri en fazla hız buymuş ( yalın internet ADSL ) neyse
soru 1. 8mbps ile en fazla kaç mb download yapabilirim upload çok önemli değil ::D   
soru 2. 24 ay taahütle vericekler bu paketi sizce almalı mıyım şu anda yan komşumla ortak kullanıyorum ( 33 tl veriyordum internet hızı yükseltildi artık 40 tl vericeksin dedi ) hangi paket olduğunu bilmiyorum sordum bilmiyorum dedi modem onda ben hız ölçümü yaptığımda 3.5 mbps 300 - 350 bazen 400 kb ile download oluyor en fazla dün ölçtüm sonuç bu şekilde idi

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
öncelikle o alanda en iyi kopmayan adsl saglayıcısı hangisi komşulara sor soruştur. bende yalın adsl kullanmak zorunda kalanlardanım 58 tl ödüyorum 8 mbps 50 akn smart net kullanıyorum kopma olmuyor. kendileri zırt pırt beni dolandırmaya uğraşsa da ( yok devlet tarafından arttırılan vergilerle faturanız yükselecek bizde size 10 tl farkla tv hediye ediyoruz bilmem ne yalanları) ben onaylamadığım ve sözleşmem belli olduğundan dokunamıyorlar. Hizmete gelince kopmadığı için şikayetim yok. sen dediğim gibi etrafında araştır orada hangisi iyi onu öğren.

gelelim soruna download hızın max 850 900 kb olur hadi 8 de 8 geldi beeelki 1mb max. uplaod max 85 90 kb görürsün oda max normalde 65 80 arası gider gelir.
24 ay standartları zaten mümkünse 12 ay tercih et.

KS

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
tamam Teşekkür ederim bizim komşu nasıl oluyorda inter hızını yükselttirdim diyor onu çözemedim bizi yiyorlar her halde :D neyse 850 900 kb bana şimdi yeter en azından idare eder yani bide zorlarsak 12 ay yaparlar mı sence

KS

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
daha önce bakmıştım tekrar baktım ADSL/yalın ADSL desteği var :D

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
o halde kendiniz almanız mantıklı olan. zaten iki kişi sürünürsünüz adsl ile :D

KS

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bende öyle düşünüyorum diğer türlü akn bitti 3,5 mbps var dün yenilenmiş olması lazım bu gün gece 1 de baktım yine aynı 3,5 mbps gif bile izleyemiyorum videolar desen 144 p :D

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
valla diğer odada kardeşim youtube dan müzik dinliyim dese ben etkileniyorum düşün gerisini :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri