Aldığım futbol ayakkabısı nasıl?

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
https://www.sportinn.com.tr/phantom-gt2-academy-df-fg-mg-erkek-futbol-ayakkabi-dc0797-407 bunu aldım Nike mağazasından arkadaşlar, Nike mercurial superfly çoraplı kullanıyordum o topuk kısmından vuruyordu, sattım onu umarım bu vurmaz sizce vurur mu topuk kısmı taraklı ayağım, normalde addidas 41 giyiyorum krampon, Nike hatırlamıyorum kaç giyiyorum.
Bunun 41 numarasını denedim https://www.sportinn.com.tr/zoom-vapor-15-academy-cr7-fg-mg-erkek-futbol-ayakkabi-dq5309-182 büyük geldi 40 numarasını denedim küçük geldi 40.5 olanını söyleyeceklerdi vazgeçtim Phantom görene dek, istediğim bir modeldi sizce 41 olur mu? ve topuk kısmı vurur mu denemeden aldım zaten iade edebileceğimi söylediler orada denersem öyle yaptırdım ankaradan getirtiyorlar, en geç çarşamba günü gelirmiş.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Bir ayakkabıya neden 2k verilir anlamıyorum, saçma sanki. 4-5 ay önce 200₺ lik bir şey aldım şuan götürüyor. 200₺ ile 2k lik ayakkabının farkı ne mesela?
Orjinal olması çakma aldığın zaman 2-3 maçta açılır bunu çoğu kişi yazıyor, garantisi var patlamaya karşı, ve oyuncuların mevkisine göre özel üretiliyor kramponlar.

Bir ayakkabıya neden 2k verilir anlamıyorum, saçma sanki. 4-5 ay önce 200₺ lik bir şey aldım şuan götürüyor. 200₺ ile 2k lik ayakkabının farkı ne mesela?
ve ben halı saha için almadım kendim futbolcuyum o yüzden aldım antrenmanlar da ve lig maçların da giymek için hocam

Gene yazdığınız değerli yorum için, teşekkür ederimm

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
İlgim yok ama kulübe gidiyorum. Şuan yeniyim bi tık. İlgim yok ama yetenekliyim bayağı orası ayrı. Sorsan kramponun markasını bilmem o derece ilgiliyim. Evet tek doğru düzgün fark o sanırım, açılıyor yavaş yavaş.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
İlgim yok ama kulübe gidiyorum. Şuan yeniyim bi tık. İlgim yok ama yetenekliyim bayağı orası ayrı. Sorsan kramponun markasını bilmem o derece ilgiliyim. Evet tek doğru düzgün fark o sanırım, açılıyor yavaş yavaş.
Başarılarının devamını dilerim hocam, umarım iyi yerlere gelirsin. 200₺ kramponlar veya kinetix olsun vs açılma yapıyo bide top hassasiyeti çok önemli Nike bunun için özel tasarlıyor kramponlarını mesela Nike mercurial superfly kullanıyodum çoraplı, topuğuma vuruyor diye sattım ama o hız ayakkabısı içindi süratli oyuncular kullansın diye yapılmış tabi herkes kullanabilir de asıl amacı hem sürat hemde top hassasiyeti, bende sürat ve çevik oyuncu olduğum için :D öyle yani hocam

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Başarılarının devamını dilerim hocam, umarım iyi yerlere gelirsin. 200₺ kramponlar veya kinetix olsun vs açılma yapıyo bide top hassasiyeti çok önemli Nike bunun için özel tasarlıyor kramponlarını mesela Nike mercurial superfly kullanıyodum çoraplı, topuğuma vuruyor diye sattım ama o hız ayakkabısı içindi süratli oyuncular kullansın diye yapılmış tabi herkes kullanabilir de asıl amacı hem sürat hemde top hassasiyeti, bende sürat ve çevik oyuncu olduğum için :D öyle yani hocam
Yok hocam niye geliyim iyi yerlere. Sanada başarılar dostum.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Okuduğum ortaokulda marka ayakkabı giyiyordu herkes, bende o hevesle yanlış değilsem hypervenom almıştım yeşil renk. Krampon veya halı saha ayakkabılarıyla tanışmam o dönemden :) Güzele benziyor hocam muhtemelen ayağınız tam oturmuyordu eski ürüne. Hayırlı olsun.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Okuduğum ortaokulda marka ayakkabı giyiyordu herkes, bende o hevesle yanlış değilsem hypervenom almıştım yeşil renk. Krampon veya halı saha ayakkabılarıyla tanışmam o dönemden :) Güzele benziyor hocam muhtemelen ayağınız tam oturmuyordu eski ürüne. Hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim çok sağ olun hocam. Değerli yorumunuz için tekrardan teşekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri