Aliexpressten alınan maus orjinal bi mausmudur sizce

Atabey.Emre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Durum şu ülkemiz piyasasında razer deathadder elite mausun piyasa fiyatı 400-500tl arasında oynamakta bu kadar parayı bi mausa bağlamak istemediğim için aliexprss gibi bi yerden almayı düşündüm açıkcası çünkü fiyatı çok uygun gelmekte durum şu ki satıcı ürünün orjinal olduğunu dile getiriyor alıcılarda bu doğrultuda yorumlar ve resimler atmış bulunmaktalar bi kaç gündür bu konuyu araştırıyorum ve önüme çıkan sonuçların bazılarında bu siteden alınan ürünlerin orjinal olmadığı dile getiriliyor amazon sitesi öneriliyor yanlız durum şu ki amazondaki fiyatla aliexpressteki fiyat 5-20$ arasında oynuyor buda bana amazondaki ürün orjinal ise aliexpresstekide orjinaldir diye düşündürüyor ikilemde kalmış bulunmaktayım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Emre Bilgiç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aliexpresten daha önce alışveriş yaptım ama bilindik marka sağlam bi ürün almadım hiç ama arkadaşım amozondan sürekli alışveriş yapıyor ve bi sorun olduğunda çok ilgili olduklarını söylüyor. Bi kere ayakkabı siparişi verdiğinde yanlış numara göndermişler ikinci ayakkabıyı hediye etmişler mesela müşteri memnuniyetini önemsiyo bence garanti olsun 5-10$ fazla ver kafan rahat olsun ha ama aliexpres çakmadır da demiyorum sonucu da bildirirsen sevinirim bu arada :) bende almayı düşünüyorum razer serisi :)

Bide aklıma şey takıldı bak yurtdışı alışverişi 30€ ya düşmüştü sanırım onu nasıl hallediyosun ?

KS

Atabey.Emre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
***Forum içerisinde siyaset yapmak yasaktır. Mesajınız silinmiştir.***

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri