Alternatif İnternet Bağlantısı Önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

olcay4258

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba sevgili forum üyeleri, bulunduğum mahallede adsl/vdsl portlarının tamamı dolu, türkcell süper online(fiber) ve kablonet alt yapıları bulunmamakta bir kaç araştırma sonucu wifi üzerinden internet bağlantısı yapılabileceğini öğrendim fakat bulunduğum konumda onlarında hiçbir şekilde altyapısı yok maalesef... En son çare olarak türkcell 4.5G+ Süperbox çözümlerine baktım fakat onlarda fiyatlarını bir hayli yüksek tutmuş vaziyetteler. 100GB Paketleri 200TL herhangi bir bağlantı öneriniz var mı acaba? 4.5g için diğer servis sağlayıcılarına da baktım onlarda da fiyatlar aşağı yukarı aynı
Not: Uydudan bağlantılar çok yüksek ping değerlerine sahip ve çok yüksek fiyatlara kurulum yapıyorlar maalesef onu tercih edemeyeceğim.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
merhaba olacay bana özelden tam adresini atar isen sana port konusunda yardımcı olabilirim.Türk telekom da cihaz uzmanı olarak çalışıyorum yardımcı olmaya çalışayım :)

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Şuan sistem üzerinden alt yapını kontrol ettim.Alt yapın vdsl üzerinden 70 mbps destekliyor. Ancak seninde dediğin gibi bölgende port bulunmuyor Pendik te eski nüfüs müdürlüğünün arkadında Türk Telekom müdürlüğü bulunuyor oraya gidip durumu anlatırsan port konusunda sana yardımcı olucaklar :)

KS

olcay4258

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok teşekkür ederim, bir kaç ay önce gidip port talebinde bulunmuştum zaten. Tekrardan gidip durumu anlatacağım, yardımlarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim. Bir ara buluşup çay kahve içelim aynı mahalledeymişiz de haberimiz yokmuş :)

KS

olcay4258

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Ne demek ben teşekkür ederim :) Fatih Sultan Mehmet okulunun oralardanım,neden olmasın :)

Öncelikle sana ve pc hocası ailesine çok teşekkür ederim. 3 aydır evimde internet yok ve senin aracılığın ile 3 günde eve 50mbit internet bağlandı ne kadar teşekkür etsem az <3 iyi ki varsınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri