Altyapı Kutusu Geldi

Miracdemirel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
2 senedir adsl kullanıyorum baktım turk telekom adamları var biseler yapıyolar dedim kolay gelsin bu internet niye bukadar yavas dedim dedilerki fiber dosuyoruz hızlanıcak ve boyle kutu vardı sevinmelimiyim nedir beni aydınlanıtırmısınız aynı kutu 200 metre uzaklıktada vardı gorsel ornek bire bir aynı kutu ama

Ekli dosyalar

• resim_2023-03-23_092930426.png
    resim_2023-03-23_092930426.png
    634.8 KB · Görüntüleme: 21

mertxan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Hayırlı olsun hocam

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
2 senedir adsl kullanıyorum baktım turk telekom adamları var biseler yapıyolar dedim kolay gelsin bu internet niye bukadar yavas dedim dedilerki fiber dosuyoruz hızlanıcak ve boyle kutu vardı sevinmelimiyim nedir beni aydınlanıtırmısınız aynı kutu 200 metre uzaklıktada vardı gorsel ornek bire bir aynı kutu ama
binanızın kabloları desteklerse fibere geçiş yaparsınız ara ara türknet milenicom siteleri üzerinden altyapınızın desteklediği hızı öğrenin hatta gıbırnet ile öğrenin santral mesafesi boş port durumu vs herşey çıkıyor

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
2023 yılında şu hızlar gerçekten komedi ne zaman düzeleceğiz gençlik bitti ömür bitti.

İnternetimi yenileyecem biri 250 tl der diğeri destek yok der :D

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
2023 yılında şu hızlar gerçekten komedi ne zaman düzeleceğiz gençlik bitti ömür bitti.

attığım gıbırnet 110tl çok arkadaşım memnun aynı şekilde comnette öyle o sağlayıcılara geçebilirsin

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
attığım gıbırnet 110tl çok arkadaşım memnun aynı şekilde comnette öyle o sağlayıcılara geçebilirsin
Hocam hepsi bölgemde fiber hizmeti vermiyo tek fiber hizmeti veren superonline nasıl oluyor anlamadım.

SuçaSürüklenenKatip

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26

Hem Turkcell Platinum hem de Superonline kullanıcısı olduğumdan 280 TL'ye 500 MBS hız verdi superonline. Çok memnunum tabii Dünyanın en pahalı internetini kullandığımız aklıma gelince de sinirlenmiyor değilim.

KS

Miracdemirel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
binanızın kabloları desteklerse fibere geçiş yaparsınız ara ara türknet milenicom siteleri üzerinden altyapınızın desteklediği hızı öğrenin hatta gıbırnet ile öğrenin santral mesafesi boş port durumu vs herşey çıkıyor
merhaba
bazı yerlerde 40 mbps turktelekom altyapısı gozukuyor ama benim binada altyapı gozukmuyor

santrala yakın yerde bole gozukuyor a
Boş PortVAR
Altyapı TürüVDSL2
Maximum Hız39Mbps 'e Kadar
Santral Mesafe468 Metre

KS

Miracdemirel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
merhaba

bazı yerlerde 40 mbps turktelekom altyapısı gozukuyor ama benim binada altyapı gozukmuyor

santrala yakın yerde bole gozukuyor a
Boş PortVAR
Altyapı TürüVDSL2
Maximum Hız39Mbps 'e Kadar
Santral Mesafe468 Metre
burasıda benim bina yanımdaki ortaokuldada 13mpbs gozukuyor suan altyapı gozukmuyor ama internetim var
Boş PortYOK
Altyapı TürüVDSL2
Maximum Hız0Mbps 'e Kadar
Santral Mesafe0 Metre

o zaman hat henüz aktif değil diğer sitelerde de emin olmak için sorgulayın altyapınızı
4 tane sitede sorguladım ancak aynısı

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Yürüme mesafesi 200 metre ise kablo mesafesi en az 400 500 metre vardır, sana bu erişim kabininden internet vermezler :(

KS

Miracdemirel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Yürüme mesafesi 200 metre ise kablo mesafesi en az 400 500 metre vardır, sana bu erişim kabininden internet vermezler :(
nasıl vermezler verirler

verirler kablo bakır zaten kablo cekılı sadece vdsl e cekılcek dostum germe beni

fiber dediler ama vdsl gelicek bence fiber degil

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
bizede ilk bunun büyüklerinden bide bundan koydular bi 160m ileriye ama altyapıda hala adsl gösteriyor başvurumu yapmak lazım

KS

Miracdemirel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
bizede ilk bunun büyüklerinden bide bundan koydular bi 160m ileriye ama altyapıda hala adsl gösteriyor başvurumu yapmak lazım
bize yeni koydular bayram tatilinde biter dediler heryere dagıtılır umarım dagıtılır senini icinse basvuru yapmak gerekir

İyi hocam siz bildiğinize inanın ne diyelim.
fiberin 800 metre santral sınırı vardır hocam diyelim 500 metre santral sınırı var dedigim gibi yine gelir fiber olsa bile ama buyuk ihtimal fiber degildir vdsl dir cunki altyapıda vdsl yazıyor hala 40 mb gelen yerlerde yani bosyerine panik yaptırmassan sevinirim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri