Amazon Yurt Dışı Üzerinden Alınan Kargom Kaç Günde Elime Ulaşır?

Mentalwastaken

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba bugün Amazon üzerinden aldığım Pulsar xlite V2 mini ürünü ne zaman gelecek çok merak ediyorum. Ürünü Prime ile satın aldım tahmini teslimat 1 Ağustos en geç 5 Ağustos diyor fakat bana Temmuz'da gelebilir gibi geliyor düşünceleriniz nedir? (ürünün üreticisi Güney Kore menşeli)

1721509531210.png

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
239
Pulsar Gaming Gears Avrupa' da temsilcilikleri, satış mağazaları varsa, en yakın orası olur. Oradan gönderebilirler. Bu durumda 5 Ağustosu bulmayabilir. Ama net 7 günden önce gelmesi bilemiyorum, bana biraz zor ihtimal geliyor.

KS

Mentalwastaken

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pulsar Gaming Gears Avrupa' da temsilcilikleri, satış mağazaları varsa, en yakın orası olur. Oradan gönderebilirler. Bu durumda 5 Ağustosu bulmayabilir. Ama net 7 günden önce gelmesi bilemiyorum, bana biraz zor ihtimal geliyor.
hocam tabiri caizse temmuz 31 çekiyor bu da 10 güne tekabül ediyor

1721510396490.png

Hocam yukarıda görüldüğü üzere en yakın slovakyada fakat bu bir bağımsız mağaza oradan gönderi yapıyorlar mı hiçbir fikrim yok acegear diye bir mağaza satışını yapıyor.

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
239
Ağustos' a sarkmaması muhtemel. Avrupa'dan gönderirlerse
Tek kıstas edebileceğim Amzon.com.tr den verilen siparişlerde satıcı Amazon.de olduğu durumlar. Burada Alman Amzon dan geliyor. max. 10 gün de ürünler eleime uşlaşmıştı.
Çeşitli aktarma merkzlerine ürün uğruyor. Hollanda vb.
Sizdekinden Pulsar Gaming Gears direk Türkiye ye aktarmasız gönderirse, bir haftayı geçmeyebilir.
Güle güle, iyi günlerde kullanın...

KS

Mentalwastaken

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ağustos' a sarkmaması muhtemel. Avrupa'dan gönderirlerse
Tek kıstas edebileceğim Amzon.com.tr den verilen siparişlerde satıcı Amazon.de olduğu durumlar. Burada Alman Amzon dan geliyor. max. 10 gün de ürünler eleime uşlaşmıştı.
Çeşitli aktarma merkzlerine ürün uğruyor. Hollanda vb.
Sizdekinden Pulsar Gaming Gears direk Türkiye ye aktarmasız gönderirse, bir haftayı geçmeyebilir.
Güle güle, iyi günlerde kullanın...
Çok teşekkür ederim hocam kusura bakmayın gece gece bu boş konularla meşgul ettim sizi de meraktan :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri