Amazondan Fare Önerisi

marblefade11

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Amazon üzerinden mouse almayı düşünüyorum bütçe max 1.000 TL civarı. Benim kafamda şu ikisi var, siz ne dersiniz? Önerir misiniz?

Not: Deathadder Essential düşünüyorum daha çok, kullanan varsa memnunsa artısıyla eksisiyle yazarsa mutlu olurum

Razer DeathAdder Essential (2021) - Kablolu Oyun Faresi (Optik Sensör, 6400 DPI, 5 Programlanabilir Düğme, Ergonomik Form Faktörü) Beyaz : Razer: Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

SteelSeries Rival 3 Gaming Mouse , 8,500 Cpı Truemove Core Optik Sensör , 6 Adet Programlanabilir Tuş , Prism Rgb Aydınlatma : Amazon.com.tr: Ofis ve Kırtasiye

Siz hangisini önerirsiniz daha çok? Veya varsa başka bu segmentte daha iyi dediğiniz önerilere açığım.

Woqqies

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
44
Mouse önerimi daha çok el yapınızla ilgili. Eliniz büyük olursa küçük mouse size ızdırap olur veya el yapınız küçük mouse büyük olursa yine zorluk çekerisiniz. El yapınıza göre mouse bakmanızda fayda var.

KS

marblefade11

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mouse önerimi daha çok el yapınızla ilgili. Eliniz büyük olursa küçük mouse size ızdırap olur veya el yapınız küçük mouse büyük olursa yine zorluk çekerisiniz. El yapınıza göre mouse bakmanızda fayda var.
İki türlüsünü de kullanabiliyorum. Şuanda büyük mouse kullanıyorum fakat arada küçük mouse de kullanınca yabancılık çekmiyorum. O açıdan bir sıkıntım yok.

Woqqies

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
44
O zaman hangisinde rahat ediyorsanız onu tercih edin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri