Soru AMD Ekran Kartı Nasıldır?

Furkanbayrammms

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
İşlemci
İ3 9100F
Ekran Kartı
GTX 1650

Sapphire PULSE Radeon RX 6600​

Nasıl bir ekran kartı sizce kullanılır mı tavsiye eder misiniz? Bazı duyumlar aldım düzensiz çalışıyor vesaire diye.

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
güzel FP kartı. Ama sistemin eski olmasından kaynaklı parça uyumsuzluğundan ve güncellikten dolayı watmann yeme olasığı olabilir.

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222

bunu al daha ucuz çoğu oyunda 15-20fps fark atıyor ve driver sorunlarıyla falan uğraşmazsın

yani ikisinde de birbirine nazaran iyi ve kötü yanları var arc kullanmak bi tık bence bilgi ister. Herkes alıp takıp kullanamaz.

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42

yani ikisinde de birbirine nazaran iyi ve kötü yanları var arc kullanmak bi tık bence bilgi ister. Herkes alıp takıp kullanamaz.
rdr2 de falan intel daha iyi yani zorlu oyunlarda avantaja dönüşür bu ve bilgi isteyecek bir şeyi yok tam tersi amd bilgi ister son driver güncellemesinde sorun yaşamayan yok kaldırıp eski sürücüleri kurmak zorunda kaldı herkes

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
rdr2 de falan intel daha iyi yani zorlu oyunlarda avantaja dönüşür bu ve bilgi isteyecek bir şeyi yok tam tersi amd bilgi ister son driver güncellemesinde sorun yaşamayan yok kaldırıp eski sürücüleri kurmak zorunda kaldı herkes
Kim diyor sorun yaşayan yok diye? Benimki güncel 6800xt kullanıyorum 1 yıl olacak nerdeyse daha hiç ne driver kaldırdım ne de herhangi bir hata aldım. Bir konu hakkında yorum yaparken o kadar kesin net konuşmayın bilgisiz ve saf olan insanlar sizin söylemlerinizle hareket edip söylediklerinizi ciddiye alıp inanıyor.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,494
İntel alınmaz ekran kartı uretmezler daha

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Kim diyor sorun yaşayan yok diye? Benimki güncel 6800xt kullanıyorum 1 yıl olacak nerdeyse daha hiç ne driver kaldırdım ne de herhangi bir hata aldım. Bir konu hakkında yorum yaparken o kadar kesin net konuşmayın bilgisiz ve saf olan insanlar sizin söylemlerinizle hareket edip söylediklerinizi ciddiye alıp inanıyor.
sen yaşamıyorsun diye biz de mi yaşamayalım :D rx 6600 kullanıyorum son 1 haftada yaşadığım ve başkalarının yaşadığı sorunları anlatamam bizzat kendim çözdüm adrenalini silip proyu kurarak kaç kişinin sistemini kurtardım bilmiyorsun yazık sana amd tapar

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
sen yaşamıyorsun diye biz de mi yaşamayalım :D rx 6600 kullanıyorum son 1 haftada yaşadığım ve başkalarının yaşadığı sorunları anlatamam bizzat kendim çözdüm adrenalini silip proyu kurarak kaç kişinin sistemini kurtardım bilmiyorsun yazık sana amd tapar
Çöl bedevisi yorumu ektedir. '' sorun yaşamayan yok'' demişsin. Bende demişim ki ben yaşamadım. Sonra çıkıp '' sen yaşamıyorsun diye biz de mi yaşamayalım'' Gerçekten iq'nun önemini görüyoruz. Ama bunu onlu yaşlarına bağlıyorum ve seni engelliyorum. Çoluk çocuğa laf anlatacak zamanım yok çünkü.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri