Amd radeon hd7670m sorunu

Kerem Üzümcüoğlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Beyler Selamun Aleykum bır sorunum vardı ekran kartı ıle ılgılı :

[font=Roboto, arial, sans-serif]laptop kullanıorm  ekran kartı markası amd radeon hd7670m driver ındırdım sonra drıver ı sılmeyı unuttum onun ustune bırtane daha drıver ındırdım sonra ekran kartı calısmayı durdurdu hatası aldım sonrada mavı ekran , sonra format atmaya karar verdım formatın sonunda gene mavı ekran verdı bende sınırden pc yı fısınden cektım 1 saat sonra fılan gene format atmaya başladım formatın sonunda gene mavı ekran hatası verdı bende guvenlı moddan amd yı devre dısı bıraktım ve oldu sımdı amd ekran kartım bozuk bıssuru yol denedım calısmıor lutfen bır yardım edin

pc yı aldıgımda wındows 8 idi ben 10 a cevırdım ama 10 dada calısıordu sonradan boyle oldu[/font]

KS

Kerem Üzümcüoğlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
update i kapat büyük ihtimal işlemciye yük bindiği için yapıyor.

aga dedıgın gıbı yaptım guvenlı modda kaldırdım amd yı drıver yukledım guncel sonra kurarkene yarısında mavı ekran verdı yenıden basladı pc bende devre dısı bıraktım gene ekran kartını ramları test ettım ramlarde sorun cıkmadı sorun amd demı ıslemcıdemı sence ?

KS

Kerem Üzümcüoğlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MSI' Alıntı:
W7 format atmayı dene bittikten sonra driver yükle test et
Driverları indir hazirda flash bellek veya dvd de hazır olsun

kardesım aslında wındows 7 de calısıordu bu hatayı verdıkten sonra denemıstım calısmıstı ama wındows 10 devre dısı ıle wındows 7 de etkın ıken hıcbır fark yok sankı calısmıormus gıbı o yuzden wındows 10 yapmıstım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri