Amd Ryzen 3 2200g OC Yapmak

wollexer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Vega 8 (ekran kartsız) sistem kullanıyorum ve biraz hız aşırtma (oc) yapmak istiyorum ancak biraz korkuyorum bir sorun olur diye bilgisi olan birisi bana yardımcı olabilirmi Ryzen Master programının kurulumunu yaptım şimdi nasıl yapacağımı anlatır mısınız?

met 61

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
ÖYLE Ryzenmaster falan hiç kullanmadım,20 yıldır sayısız yaptığım overclock olaylarında.. Programla overclock yani. :)

Her zaman en stabil olan biosu kullanmışımdır. Ama merak ettim ,şu masteri .Bi bakıp,sana anlatacağım.

KS

wollexer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
met 61' Alıntı:
ÖYLE Ryzenmaster falan hiç kullanmadım,20 yıldır sayısız yaptığım overclock olaylarında.. Programla overclock yani. :)

Her zaman en stabil olan biosu kullanmışımdır. Ama merak ettim ,şu masteri .Bi bakıp,sana anlatacağım.

valla teşekkür ederim oc yapılmış halinde 10 15 fps atışı gördüm videolardan bende bi yapma gereksinimi duydum

met 61' Alıntı:

peki bir şey daha soracağım a320m pro vs/s anakart bios üzerinden oc yaptım cpu ration auto dan 38.00 a aldım ancak test yaptığımda halan 3700 çıkıyor nedeni ne olabilir.

met 61

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
gpu hızınıda arttırıyorlar. O dahada önemli ,esas oraya bi bakayım.

Biosun overclock menüsünün sayfası ile ryzen masterin fotosunu atabilecekmisin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri