AMD Ryzen R3 2200G (Tray)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wollexer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle merhabalar. Yeni bir sistem topluyorum ekran kartı olmayan yani vega 8 apu sistem ve tray yazan kısım aklımı kurcaladı bi kaç araştırma yapmam sonucu kutusuz ve stok fan olmadan geliyor eğer yanlıyorsam lütfen düzeltin ve ön önemli kısım şu tray olan ile olmayanın arasında 12 tl fark var yani tray olanı aldığımda fan gelmiyor ise ben zarara mı giriyorum. (bu arada ekleme yapayım hazır toplanmış sistem olarak alıyorum)

met 61

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Soğutucu olur,sadece kutu olmuyor., Zaten hazır toplanmış sistem diyorsunuz. Soğutucu olmadan bi pc çalışmaz ki.

KS

wollexer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
"met 61" valla sabahtan berri düşünüp duruyordum siparişide verdim acaba soğutucu olmadan mı gelir 12 tl fark vardıı zaten acaba zarara mı girdim falan diye kafam dönüyordu birde bi kaç yerde fansız geliyor falan diye yazılar gördükçe dahada kafam karışmıştı bu yorumundan sonra içim ferahladı teşekkürler.

met 61

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Meraklanacak bi durum yok.Apu sistemmi aldınız.Oyunla pek işiniz yok sanırım. :)

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
wollexer' Alıntı:
"met 61" valla sabahtan berri düşünüp duruyordum siparişide verdim acaba soğutucu olmadan mı gelir 12 tl fark vardıı zaten acaba zarara mı girdim falan diye kafam dönüyordu birde bi kaç yerde fansız geliyor falan diye yazılar gördükçe dahada kafam karışmıştı bu yorumundan sonra içim ferahladı teşekkürler.

Aman hocam öyle bilgisayar mı satılır :D

KS

wollexer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
met 61' Alıntı:
Meraklanacak bi durum yok.Apu sistemmi aldınız.Oyunla pek işiniz yok sanırım. :)

evet hocam apu sistem aldım ancak oyun oynamak için aldım ne yazıkkı undefined benim laptop 20 fps veriyordu csgo da sıkıldım artık düşük fps den dedim bi apu sistem alıyım 1 2 ay sonrada ekran kartı ilave ederim dedim.

met 61

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
2200G deki dahili e.kartı LOL gibi oyunlara yeterli. GT 1030 E. kartının bi tık altı gibi denebilir.

Hazır sistem olduğundan powerine ,yeni bi e.kartı alırken dikkat edin. Belki bilginiz vardır ama yine de ,bi hatırlatayım dedim. :)

KS

wollexer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
wollexer' Alıntı:

Aman hocam öyle bilgisayar mı satılır :D

valla hocam hiç sorma ya farklı farklı forumlar yüzünden kafam aşırı karıştı beynim yandı anlıyacağın :D

met 61' Alıntı:
2200G deki dahili e.kartı LOL gibi oyunlara yeterli. GT 1030 E. kartının bi tık altı gibi denebilir.

Hazır sistem olduğundan powerine ,yeni bi e.kartı alırken dikkat edin. Belki bilginiz vardır ama yine de ,bi hatırlatayım dedim. :)

valla hocam 400w power supply var yeterince besleyeceğini düşünüyorum :)

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Aklına hangi soru gelirse gelsin forumumuza beklerim çekinmeye gerek yok :) Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.Bizde böyle böyle öğrendik :)

KS

wollexer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Aklına hangi soru gelirse gelsin forumumuza beklerim çekinmeye gerek yok :) Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.Bizde böyle böyle öğrendik :)

valla hocam sizin gibi iyi insanlar iyiki varsınız ne diyeyim bundan sonra aklıma ne takılırsa buradayım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri