Soru AMD Tabanlı Sistem Toplanır Mı?

Kaan Candan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
İntel
Ekran Kartı
İntel
Önümüzdeki aylarda sistem toplamayı düşünüyorum eğer imkanım olursa kafam çok karışık şuan belli bir bütçem olmadığı için net birşey yok aklımda ama amd tabanlı bir sistem toplamak daha mantıklı geliyor hem bütçe hem performans açısından amd akran kartı kullanan varsa önerirmisiniz önceden çok hata veriyor falan diyolar hala öyle mi

ersan.gokdag

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
amd+nvidia yada intel+nvidia daha iyi olur kendi fikrimce daha arc serileri net oturmadı

KS

Kaan Candan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
amd+nvidia yada intel+nvidia daha iyi olur kendi fikrimce daha arc serileri net oturmadı
bende başta böyle düşünüyordum ama aklımda olan sistemin daha düşüğünü almak zorunda kalıyorum nvidia alırsam ilk defa pc toplicam almışken uzun bi süre idare etsin istiyorum kafam karıştı

FurkanBrkz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
bende başta böyle düşünüyordum ama aklımda olan sistemin daha düşüğünü almak zorunda kalıyorum nvidia alırsam ilk defa pc toplicam almışken uzun bi süre idare etsin istiyorum kafam karıştı
Am5 ileriye dönük platfrom. Ekran kartı olarak Nvdia ile sorunsuz çalışıyor zaten.

Hocam yorum altındaki sistem acıklamasını nasıl yapıyorsunuz?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri