AMD uygulamasina girerken hata

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
AMD uygulamasına tiklarken hata veriyor ddu ile grafik sürücüsünü kaldırıp yenisini kurmuştum ondan sonra bu hatayı veriyor

Ekli dosyalar

• IMG-20221222-WA0003.jpg
    IMG-20221222-WA0003.jpg
    249.9 KB · Görüntüleme: 10

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206

Forum yardımcı olur size, İndire bilirsiniz.

KS

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
DDU ile tekrardan silin ekran kartınız nedir ?

sistem bu hocam rx 6600 ekran kartı arkadaşın pcsi bu ddu ile silip sürücüyü kurmuştuk güncel diyordu uygulamaya girince 2 gün sonra arkadaş aradı ve bu hatayı verdiğini soyledi

Forum yardımcı olur size, İndire bilirsiniz.
Hocam zaten kaldirmistim sürücüyü kurmuştum güncel diyordu sorun yoktu arkadas 2 gün sonra aradı ve bunun olduğunu söyledi fotodaki gibi o yüzden tekrar mi yapacağız aynı işlemi niye böyle oldu

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

sistem bu hocam rx 6600 ekran kartı arkadaşın pcsi bu ddu ile silip sürücüyü kurmuştuk güncel diyordu uygulamaya girince 2 gün sonra arkadaş aradı ve bu hatayı verdiğini soyledi
DDU ile silinip aşağıdaki driver kurulmalı ve attığım fotoğraftaki ayar yapılmalı.
Adrenalin 22.11.2 Recommended (WHQL)
Screenshot_1.png

KS

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam aynen kurmuştum da tecih edilen yazılım sürümü kısmını yapmadım. O kırmızıyla aldığınız yeri sadece önerilene mi çekeceğim ayar bu mu anlamamıştım orayı tam
Evet önerilene çekilecek ve WHQL sürüm kurulup yapılması lazım yoksa ham sürümde kalırsınız.

KS

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Evet önerilene çekilecek ve WHQL sürüm kurulup yapılması lazım yoksa ham sürümde kalırsınız.
Hocam whql olmuştu ayarlarda ama bu attığınız fotodaki gibi önerilene almadım sadece ondan mı hata veriyor anlamadım her şey düzgündü ben şimdi tekrardan mi kurulum yapıp ddudan silip uygulamadan mi ayarlayacagim?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam whql olmuştu ayarlarda ama bu attığınız fotodaki gibi önerilene almadım sadece ondan mı hata veriyor anlamadım her şey düzgündü ben şimdi tekrardan mi kurulum yapıp ddudan silip uygulamadan mi ayarlayacagim?
Evet uygulamadan yapın eğer bu ayarı yapmazsanız ham sürüme güncellemiş olabilir driver.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri