Yardım Amd'nin Verdiği Oyunlar

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
AMD'nin gerçeleştirmiş olduğu oyun kamanyalarının geçerlilik tarihleri arasında bir siparişiniz bulunmuyor efendim. Bu nedenle tarafınıza aktivasyon kodu iletemiyorum.

İyi günler.

merhabalar arkaşalar şuanda amd ekran kartı oyun veriyor fakat benim aldığım tarihte bu kampanya mevcut değilmiş şimdi yani bu oyunu alamıyormuyum ve bu tarihte aldım 25 07 2022 varmıdır bilmiyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
916
AMD'nin gerçeleştirmiş olduğu oyun kamanyalarının geçerlilik tarihleri arasında bir siparişiniz bulunmuyor efendim. Bu nedenle tarafınıza aktivasyon kodu iletemiyorum.

İyi günler.

merhabalar arkaşalar şuanda amd ekran kartı oyun veriyor fakat benim aldığım tarihte bu kampanya mevcut değilmiş şimdi yani bu oyunu alamıyormuyum ve bu tarihte aldım 25 07 2022 varmıdır bilmiyorum

hocam sizin sipariş verdiğiniz tarihte amdnin oyun kampanası yokmuş. Siz önceden sipariş verdiğiniz için amd bu kampanyayı sonradan yaptı. O yüzden siz yararlanamıyorsunuz.

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
hocam sizin sipariş verdiğiniz tarihte amdnin oyun kampanası yokmuş. Siz önceden sipariş verdiğiniz için amd bu kampanyayı sonradan yaptı. O yüzden siz yararlanamıyorsunuz.
ulan ya o kadar heveslenmiştim

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
contact to us yapıp destek ile görüşürseniz belki verebilirler
yok hocam olmuyor araştırdım ne yaptım ne ettim olmuyor illa o kodu istiyor sonra ulaşabiliyorsun şuanda kapanya mevcut ama benim alabilmem içib bilgisiyarı mı kampanyanın içinde almam lazımdı anlayamadım tam olarak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri