Anakart Kargo Problemi

ShiroiKami

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi Günler dilerim herkes itopyadan 30 nisanda bir anakart satın aldım
Anakart Linki: (439 Tl ye aldım ben şimdi fiyatı artmış.)

Netkargo adı verilen bir kargo şirketine kargomu verdiler ve dağıtımda denildi sonra teslim edilemedi diyor ve nedeni mal kabul yoğun'lu dendi ve Kargo merkezine döndü. Araya hafta sonu girdi pazartesi yani bu sabah tekrar baktığımda tekrar dağıtıma çıkmıştı bu akşam tekrar baktım bu sefer farklı bir neden den dolayı kargomu gönderemediklerini belirttiler nedense Mal Kabule Yetişmeme adında bir neden belirttiler ve tekrar kargo merkezine gittiğini belirttiler
(ESENYURT 3 NETKARGO LOJİSTİK MERKEZİ) ben Tekirdağ Süleymanpaşa'da oturuyorum ve buraya gelmesi sizce daha ne kadar alır yoksa kargom gelmez'mi çok fazla kafam karıştı ve size sormak istedim cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler herkese iyi akşamlar dilerim

(fotoğraf eklemek konusunda kararsız kaldım gerekirse eklerim)

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Bu itopyanın çalıştığı kargo şirketlerini anlamıyorum. Bende monitör aldıydım UPS kargo ile geldi ama 1.5 haftada geldi Allah'tan sağlam geldi kutusuda sağlamdı. Zamanında Asus Tuf Gaming Rtx 3060 Ti aldım taa Amazon Japonyadan DHL kargo ile 5 günde geldiydi elime kutusu bile çiziksiz sapasağlam. :D

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri