Anakart Önerisi

melikoglu61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

2 adet

Sistemim bu arkadaşlar bu sisteme nasıl bir anakart gider bir milyar civarlarında olursa güzel olur fazla pahalı olmasın yani 
Bir de hava akısı guzel olan en fazla 500 600 olan bir kasa da önerirseniz sevinirim arkadaşlar. Psu olarak gamepower ın psu sunu kullanıyorum fazla güvenemiyorum. Bu yüzden psu lu kasada önerebilirsiniz farketmez yani ayrı ayrıda alabilirim. Psu lu kasa en fazla 100 1200 lira olsun arkadaşlar mümkünse

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
 - Bu ürünü alabilirsiniz. Sağlam kaliteli bir anakarttır. +100-200 TL aşağısına ürünler önerebilirim ama iyi olsun bence bütçeniz varken. Kasa için 600 TL bütçeniz var +250 TL kadar anakarttan artan bütçeyi ekliyorum ve size 850 TL bütçeye kadar Kasa + PSU önerisi yapacağım.

1.  - Kaliteli bileşenlere sahip oldukça iyi bir PSU ürünüdür. Şuan ki fiyatı gayet iyi kaçmaz.
  2.  - Aynı şekilde yine kaliteli ve iyi bir üründür. Ben 1 numarayı seçerdim ama alternatif için bırakıyorum.
Son olarak birde daha ucuz olsun ama şuan ki kullandığınız üründen iyi olsun diye bir düşünceniz varsa   bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Kasa olarak yukarıdaki ürünleri önerebilirim size.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri