Anakart Pini Yamulttum Yardım!!

Huso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Selam Dostlar,

Kasada kablo düzenlemesi yaparken bi kabloyu çıkardım geri takılmiyor pinler yamuldu galiba takamadım bi türlü

16606416966645512297123550487806.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Vücudunuzdaki statik elektriği alıp eldiven falan varsa pin ne kadar sert bilmiyorum ama parmaklarınızla bence düzeltmeyi deneyebilirsiniz.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Hocam ben bunu bole kullansam takmadan bisi olurmu
Selamlar,
Oraya takacağın sokette ki yuvalar birbiri ile denk gelmeyeceği için sorun teşkil edebilir. Ayrıca bir tükenmez kalemin içini boşaltıp boş kalan dış haznenin uç kısmını yamulan pin'e takarak fazla zorlamadan düzeltme yapabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen şırınga veya ince uçlu karga burunla da bu sorunu giderebilirsiniz.

KS

Huso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Selamlar,
Oraya takacağın sokette ki yuvalar birbiri ile denk gelmeyeceği için sorun teşkil edebilir. Ayrıca bir tükenmez kalemin içini boşaltıp boş kalan dış haznenin uç kısmını yamulan pin'e takarak fazla zorlamadan düzeltme yapabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen şırınga veya ince uçlu karga burunla da bu sorunu giderebilirsiniz.
Hocam bu kablo ne kablosu ustunde usb 3.0 yazio ama pc acilmio kirmizi isik verio ana kart

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Sanırım pinlerden birini kırmışsınız diğerleri düzelmemiş 2. sırada ne olduğunu bile anlamadım sonda 1 pin var yamuk duruyor sanki

1660644789619.png

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri