Anakart Sürekli Enerjili Mi Kalıyor?

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Merhaba Arkadaşlar. Depremden etkilenen zarar gören tüm vatandaşlarımıza Büyük geçmiş olsun. Vefat edenlere Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Allah sabırlar versin.

Asus Prime B660m k D4 Anakart ım ile sistem topladım.
Geçen ay usb den enerji alan mause pad rgb ışığını da pc ye bağladım.
İşim bitti Pc yi kapattım, mause pad in rgb si sönmedi. Bir kaç defa daha baktım. Usb den telefon bile şarj ediyor. Uzun süredir yeni sistem kullanmadım acaba normal mi bilemedim. Yani bilgisayar kapalı iken usb de enerji var.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Merhaba Arkadaşlar. Depremden etkilenen zarar gören tüm vatandaşlarımıza Büyük geçmiş olsun. Vefat edenlere Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Allah sabırlar versin.

İşim bitti Pc yi kapattım, mause pad in rgb si sönmedi. Bir kaç defa daha baktım. Usb den telefon bile şarj ediyor. Uzun süredir yeni sistem kullanmadım acaba normal mi bilemedim. Yani bilgisayar kapalı iken usb de enerji var.
Normal

Güç seçeneklerinden güç düğmelerinin yapacağını değiştir kısmında gir ve hız başlatmayı açı kapat

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
hocam ksura bakmayın uzak olduğum için bulamadım . güç seçenekleri kısmı hangisinde acaba?

Ekli dosyalar

• selo.jpg
    selo.jpg
    218.4 KB · Görüntüleme: 3

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Allah sabırlar versin.

biostan erp ready i s4+s5 yap

biosa gir advanced ordan apm configrtaion orada erp ready yazar onu s4+s5 e çek

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Eyvallah hocam burayı dediğiniz gibi yaptım düzeldi teşekkürler sorun çözüldü 👍🏻

Anakart Asus prime B660m k D4 bios güncel mi bunu nasıl anlarım veya güncelleme geldiyse nasıl güncellerim peki
Eyvallah hocam burayı dediğiniz gibi yaptım düzeldi teşekkürler sorun çözüldü 👍🏻

Ekli dosyalar

• IMG_20230213_192243.jpg
    IMG_20230213_192243.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20230213_192142.jpg
    IMG_20230213_192142.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 10

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri