Soru Anakartım PC Kapalıyken Çalışıyor Mu?

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Bilgisayar kasasına takılan usb flash bellek pc kapalıyken aşırı ısınıyor. Ayrıca pcyi kapattığımda anakartın ışıkları kapanmıyor. Acaba pc kapalıyken anakart hala çalışıyor olabilir mi?

Kasa: THERMALTAKE H570 TG 750W 80PLUS
Anakart: ASUS TUF GAMING H770-PRO WIFI

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Bilgisayar kasasına takılan usb flash bellek pc kapalıyken aşırı ısınıyor. Ayrıca pcyi kapattığımda anakartın ışıkları kapanmıyor. Acaba pc kapalıyken anakart hala çalışıyor olabilir mi?

Kasa: THERMALTAKE H570 TG 750W 80PLUS
Anakart: ASUS TUF GAMING H770-PRO WIFI
usb ler ve ışıklar pc kapalıyken de aktif olarak duruyor bios tan onları kapatabiliyorsun

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Duzeldi, cok tesekkur ederim.
eğer pc nizde kablosuz cihaz kullanıyorsanız ayar değiştirmesen de olurdu çünkü o şekilde usb ler açık kaldığı için pc kapalıyken de pc de kullandığınız kablosuz cihazını o şekilde şarj edebilirdiniz. Her neyse sonuçta nasıl yapıldığını anlatabildik o da bir şeydir 🙂

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
eğer pc nizde kablosuz cihaz kullanıyorsanız ayar değiştirmesen de olurdu çünkü o şekilde usb ler açık kaldığı için pc kapalıyken de pc de kullandığınız kablosuz cihazını o şekilde şarj edebilirdiniz. Her neyse sonuçta nasıl yapıldığını anlatabildik o da bir şeydir 🙂
kablolu kullanıyorum cihazları fakat usb hub prizli benim. cihazlar kapanıyordu yani ama flash bellek takınca aşırı ısınıyordu. Çözüm yolu sayesinde anakartın ışığıda sönüyor artık pc kapanınca. Tekrardan ikinizede ayrı teşekkür ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri