Anakarttaki Tek Pwm Bağlantısından Farklı Hız Çalıştırma?

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
şimdi anakartımda sadece 2 tane pwm fan girişi var birisine kasa fanları diğerine sıvı soğutma fanları bağlı, ben tek girişe bağladığım 2 adet sıvı soğutma fanlarını farklı devirde çalıştırmak istiyorum, böyle bir şey mümkün mü? fan çoklayıcı alsam bile ikisi de senkronize mi çalışır illa?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,111
şimdi anakartımda sadece 2 tane pwm fan girişi var birisine kasa fanları diğerine sıvı soğutma fanları bağlı, ben tek girişe bağladığım 2 adet sıvı soğutma fanlarını farklı devirde çalıştırmak istiyorum, böyle bir şey mümkün mü? fan çoklayıcı alsam bile ikisi de senkronize mi çalışır illa?
evet çalışır diye biliyorum en kötü ayarlanabilir rgb alırsınız anakart üzerinden ayarlarsınız

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217

Çoklayıcı ile aynı fan girişine bağladınız fanlar senkron çalışır hocam, biosta ayrı gözükmez maalesef.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri