Android mi iOS mu

Mehmet han

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Telefon alıcam ama bu ikisi arasında kararsız kaldım hangisini tercih etmeliyim S22+ plus mu yoksa iPhone 13 mü almak mantıklı arkadaşlar fiyatları nerdeyse aynı fazla bir fark yok sizin tercihiniz hangisi olurdu oyun telefonda az oynarım fazla oynamam genelde rutin işler insta YouTube foto çekme işlerim de kullanacağım

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Telefon alıcam ama bu ikisi arasında kararsız kaldım hangisini tercih etmeliyim S22+ plus mu yoksa iPhone 13 mü almak mantıklı arkadaşlar fiyatları nerdeyse aynı fazla bir fark yok sizin tercihiniz hangisi olurdu oyun telefonda az oynarım fazla oynamam genelde rutin işler insta YouTube foto çekme işlerim de kullanacağım
bu tamamen size kalmmış birşey eğer ios a alışkın iseniz bence ios alın çünkü ömrü daha fazla

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
hem telefonun tarzı var :)

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
IOS daha stabil. Fiyatı yüksek olsada kullananlar parasını hak ettiğini düşünüyor. Stabil ve güvenlik, çekirdek ayarları değiştirtmiyor. Android’de ise çok farklı fiyat kademesinde telefon var ve her şeyi yapmak mümkün nerdeyse.

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
99
iOS işletim sisteminden ötürü iPhone 13 tercih edin.

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
iPhone 13 kullanıcısı olarak bütün ekosistemi tamamladım (telefon-laptop-saat-kulaklık) ve inanılmaz derecede hızlı çalışıyor. ileride ekosistemi tamamlamak gibi bir düşünceniz varsa iPhone 13 öneririm. sadece telefon için konuşmak gerekirse telefon kendi başına zaten çok iyi 14 pro alacak bütçeniz yoksa 13 almanızı tavsiye ederim 14le arasındaki fiyat farkı almaya değmez. s22+ hakkında bir bilgim yok ikisini karşılaştıramam. iostaki tek sıkıntı dosya aktarmak istediğinizde windows cihazlarla biraz zor çalışıyor.

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Şahsen ios tercih ederim. Androidlerde genelde 1-2 yıl içinde yavaşlama vs söz konusu ama iosta bu 2 şey dışında yaşanmıyor neredeyse. Diğer özelliklerini yazmaya gerek yok zaten şahsen ios tercih ederdim.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
iPhone 13 kullanıcısı olarak bütün ekosistemi tamamladım (telefon-laptop-saat-kulaklık) ve inanılmaz derecede hızlı çalışıyor. ileride ekosistemi tamamlamak gibi bir düşünceniz varsa iPhone 13 öneririm. sadece telefon için konuşmak gerekirse telefon kendi başına zaten çok iyi 14 pro alacak bütçeniz yoksa 13 almanızı tavsiye ederim 14le arasındaki fiyat farkı almaya değmez. s22+ hakkında bir bilgim yok ikisini karşılaştıramam. iostaki tek sıkıntı dosya aktarmak istediğinizde windows cihazlarla biraz zor çalışıyor.
muhtemelen biliyorsundur ama dosya aktarımı için iCloud'u kullanıyorum aşırı hızlı bir şekilde aktarıyorum hem Mac hem kasa kullanıcısıyım Mac iş bilgisayarı olduğu için ordan alışınca windowsta da hızlı aktarım için iCloud kullanıyorum hem web versiyonu olsun hem uygulama versiyonu olsun sorunsuz çalışıyor.

sorun ise tereddütsüz iOS geç min 5 yıllık iOS kullanıcısıyım mükemmel bir deneyim androide kıyasla ben siber güvenlikçi olduğum için güvenlik biraz daha ön planda iOS'u seçmemde tabi performansını söylemiyorum bile.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri