AndroidOS

Murat Işcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Beyler merhaba Bilgisayarıma android kurmak istiyorum sadece mobil pubg oynamak için, emulator kullandım fakat emulatorlerde cihaz uyumlu değil diyor oynayamıyorum. RemixOS kurdum fakat 5.1.1 çıktı sürümü bu yüzden olmadı. Bilgisayar özelliklerim: 2GB RAM İntel pentium dual core E6700 3.2GHZ Nvidia GT420 ekran kartı. Yardım ederseniz çok sevinirim. Sağlıcakla kalın..

KS

Murat Işcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Boşuna mobil pubg ile uğraşmanıza gerek yok pubg nin yeni yayınlamış olduğu ve 2 ay içerisinde milyonlarca indirilen PUBG EMULATÖR ü indirebilirsiniz.Hem kontroller daha iyi hemde grafikler....

http://syzs.qq.com/en/?utm_source

Biliyorum bunu fakat 3gb ram istiyor :(   Dediğim gibi AndroidOS kursak ? LineageOS Gibi mesela

KS

Murat Işcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
Virtual machine tarzi sanal sürücü kurup AndroidOS'un istediğin sürümünü indirip yükleyebilirsiniz

Dün android os yüklemeye çalışırken GPT modunu aktif hale getirdim ve bilmeden bazı şeyleri sildim pc açılmadı komut sisteminden not defteri ile dosya kurtardım ve harddiski sıfırladım bilmediğim şeyi yapmak istemiyorum dün akşam çok başım ağrıdı bu konuda. Eğer yardımcı olursanız neden olmasın  :rolleyes:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri