Yardım Ani Droplar

mmodahl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Öncelikle merhaba Arkadaşlar
valorant özelinde bir drop sıkıntım var 150 160 dan bir anda 10 veya 5 düşüyor fps,3 sn oyun donuyor bunun bir çözümü varmıdır
işlemci:i7-13700h
ekran kartı:RTX 4050(75w)
ram:2x8
depolama:m2 ssd
sistem türü:laptop

KS

mmodahl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
büyük ölçüde çözdüm gibi görev yöneticisinden gerçek zamanlı öncelik verdim valoranta. Bu büyük ölçüde çözdü yine drop oluyor ama oynatmıcak derecede değil yani 10 fps 15 fps e düşmüyor 50 60 a düşüyor en fazla

Son düzenleme:
KS

mmodahl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
arkadaşlar sorunu tamamen çözdüm fpsimde arttı üzerine sorun laptopun oyuna girince boost altında arka planda ram yiyen uygulamaları kısıtlıyordu ondan şüphelenip kapattım o özelliği ve her şey düzeldi fps arttı tahminimce valorantla alakalı bir şeyi kısıtlıyordu arka planda bundan dolayıda ani droplar yaşanıyordu

ÖmerB0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
arkadaşlar sorunu tamamen çözdüm fpsimde arttı üzerine sorun laptopun oyuna girince boost altında arka planda ram yiyen uygulamaları kısıtlıyordu ondan şüphelenip kapattım o özelliği ve her şey düzeldi fps arttı tahminimce valorantla alakalı bir şeyi kısıtlıyordu arka planda bundan dolayıda ani droplar yaşanıyordu
hocam benim laptoptada da arada drop oluyor çeşitli oyunlarda neyi kapattınız tam olarak. Boost yapan uygulamaları mı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri