Ankarada Custom Sıvı Soğutma Yapabilen Bir Yer Varmı

Vokkelo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
başlıktada gördüğünüz gibi şuan bütçem yok fakat şimdiden bir sorun çıkmadan yapabilcek birilerini arıyorum kasayı komple asus rog yapıyorum o yüzden 360mm asus rog sıvı soğutmasını düşünmüştüm 11 12k tl onlarda, onun yerine fanından alıp custom yapmayı düşünüyorum

KS

Vokkelo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
@OceanLaB @Sahuraka hocam sizin tanıdığınız birisi varmı montaj yapan insanlar var fakat custom sıvı soğutmayı yapan birisi bulamıyorum

KS

Vokkelo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Son düzenleme:

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
Ben custom yapmıyorum onun için çok iyi bilen bu işin piri olmuş insanları bulman lazım Taner Aydos gibi Modart PC Levon Turaç gibi bunlar yapar ama Ankara'ya gelmezler bence custom yerine bence sıvı soğutmalı bir sistem yap üst seviye sistemler topladım ben ama hiç custom yapmadım yapmam da 😄 o riske girmem

KS

Vokkelo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Ben custom yapmıyorum onun için çok iyi bilen bu işin piri olmuş insanları bulman lazım Taner Aydos gibi Modart PC Levon Turaç gibi bunlar yapar ama Ankara'ya gelmezler bence custom yerine bence sıvı soğutmalı bir sistem yap üst seviye sistemler topladım ben ama hiç custom yapmadım yapmam da 😄 o riske girmem
olabilir ya 11 12 k asus roga vermek yerine üstüne 2 3 k daha koyayım custom falan olsun diye düşündüm mecbur asus rog v.s alıcam

KS

Vokkelo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Custom bakımı vs zor be kral ev kullanıcısı için çok fazla bence
doğru diyosun hocam aslında elimdeki sıvı soğutma yeter diye düşünüyorum 240mm var ryzen 7 7800x3d için ama asus rog serisini çok seviyorum kasasını aldım oda büyük biliyorsundur küçük durucak diye değiştirmek istiyorum bendekide takıntı bide asus rog olsun istiyorum o da msi :D

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
doğru diyosun hocam aslında elimdeki sıvı soğutma yeter diye düşünüyorum 240mm var ryzen 7 7800x3d için ama asus rog serisini çok seviyorum kasasını aldım oda büyük biliyorsundur küçük durucak diye değiştirmek istiyorum bendekide takıntı bide asus rog olsun istiyorum o da msi :D
Evet o kasa büyük oluyor sistem kurmuşlugum var onunla

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri