Anlamsız bir biçimde PC Donuyor !

cuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sabah yine bu olayla ilgili konu açmıştım. Arkadaşlar pc bileşenlerim imzamda mevcut. bugün önce ki sürümü tamamen silerek Adrenalin 22.11.1 Recommended (WHQL) güncel sürümü yükledim. COD Warzone 2.0 oynamak için girdiğimde eski problem yine kendini gösterdi. Oyuna daha girmeden lobide donuyor 2 dk sonra çökme hatası ile amd adrenalin sorun bildir uygulaması bildirimi ekrana geliyor. Neden dolayı olduğunu anlamıyorum sabah aynı hata Valorant ta da oldu. yani genel bir problem bu benim pc de aynı sorunu yaşayan yada buna bir çözümü olan var mı acaba? Bu durum sadece ekran kartı kaynaklı olmaya bilir mi acaba ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Arkadaşımda 6700 benzer şeyler yaşıyor. Genel olarak ddu silip stabil versiyon yüklemek işe yarıyor. Yaramazsa daha da uğraştırır. Otomatik güncellemeyi kapatın işe yararsa tekrar sorun çıkarmasın.

• Beğen
Reactions: cuo
KS

cuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Arkadaşımda 6700 benzer şeyler yaşıyor. Genel olarak ddu silip stabil versiyon yüklemek işe yarıyor. Yaramazsa daha da uğraştırır. Otomatik güncellemeyi kapatın işe yararsa tekrar sorun çıkarmasın.
sabah ddu ile silip tekrar yükledim şimdi sistem geri yükleme yaparak güncel olmayan hale geri döneyim umarım işe yarar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri