Çözüldü Antivirüs Programı alınmalı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Merhabalar, Yeni bir bilgisayar aldığımızda yada mevcut bilgisayarımıza antivirüs programı yüklemekiz gerekir mi? Bazıları gereksiz bilgisayarı yorar diyor bazıları ise şart diyor. Sizin tavsiyeleriniz nedir hangi programı kullanmalıyım yada kullanmamalıyım. Ayrıca dijital key olarak tavsiye ettiğiniz bir siteyede ihtiyacım olucak.
Sevgiler saygılar.

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Sağlamlisans güvenilirdir ve kaspersky iyi bir antivirüs programıdır. Yeterli olur yani.
Çok teşekkür ederim. Birde Word Excel gibi şeyleri kullanmak için Office 365 öneriyorlar ama w11 için siz ne önerirsiniz onunda 1 senelik lisanslarını satıyorlar onu tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı acaba

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,743
Çok teşekkür ederim. Birde Word Excel gibi şeyleri kullanmak için Office 365 öneriyorlar ama w11 için siz ne önerirsiniz onunda 1 senelik lisanslarını satıyorlar onu tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı acaba
Benim bildiğim en güvenilir yer sağlamlisanstır. Başka siteler de var ama onlarda sorun yaşayabilirsiniz diye pek önermiyorum.

Punisher_34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

Office 365 Pro Plus 5 pc 5 mac 5 mobile Lisans Hesabı​

yazılımbudur sitesinde 29,90 TL.

Arkadaşım sürekli buradan windows lisans anahtarı alıyor, güvenli. Hatta geçen bana win 10 pro lisansı aldı, onu kullanıyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Son düzenleme:
KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Daha yeni lisansım bitti bende satın aldım 2 gün önce oradan bir sorun yok alabilirsiniz. Bende yıllardır lisanslı Kaspersky Total Security kullanıyorum.
Çok teşekkür ederim, Doğru mu anladım. Sizde Sağlam lisanstan satın aldınız, Ellerinde olup olmadığını sorup almamı öneriyorsunuz değil mi?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mev1oz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Kaspersky iyidir bende kullanıyorum. Trendyoldan zamanında 50 liraya almıştım.

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Merhabalar, Yeni bir bilgisayar aldığımızda yada mevcut bilgisayarımıza antivirüs programı yüklemekiz gerekir mi? Bazıları gereksiz bilgisayarı yorar diyor bazıları ise şart diyor. Sizin tavsiyeleriniz nedir hangi programı kullanmalıyım yada kullanmamalıyım. Ayrıca dijital key olarak tavsiye ettiğiniz bir siteyede ihtiyacım olucak.
Sevgiler saygılar.
Windows 10 ve 11 de hiç antivirüs kurma ihtiyacı duymadım, süreklide güncel tutuyorum bi sorun yaşamadım. Ama ben bilmediğim sitelerde gezinirim, veri indiririm yada torrent kullanırım vs diyosan kaspersky öneririm.

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
@ugur.gozaydin üstadım bide son bir şey sorucaktım Excel Windows gibi programları kullanmak için tavsiye ettiğiniz yer yine Sağlam Lisans mıdır yoksa güvenilir daha uygun yer var mıdır

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
@ugur.gozaydin üstadım bide son bir şey sorucaktım Excel Windows gibi programları kullanmak için tavsiye ettiğiniz yer yine Sağlam Lisans mıdır yoksa güvenilir daha uygun yer var mıdır
Sağlam Lisans
Yazılım Budur
Lazimbana

Bu 3 adresten alışverişlerim oluyor bir kontrol edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri