antivirüs tavsiyesi

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sistemi yormayacak kaliteli ve free antivirüs yazlımı önerebilir misiniz? birde antivirüs programlarında da  mesela kaspersky da windows gibi oem key oluyor mu 10-20 tl verip alabileceğimiz ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
 antivirüsü deneyebilirsin tamamen ücretsiz güvenlidir. Sistemi yormaz. Ayrıca;
 ve   tavsiye ederim. Sıralama yaparsak Kaspersky > Bitdefender > Avast benim sıralamam bu şekilde olurdu.

Mert Selez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MCafee security uygulamasını kulanabilirsin hem telefonda hem bilgisayarda ailecek kulanırsan mesela sen telefonundan antivirus uygulamasıyla çocuğunun telefonunda zararlı yazılım varmı kontrol edebilirsin yada ne yaptığını görebilirsin nerede olduğunu bağlandığı wifinin güvenli olup olmadığını şarzının ne kadar kaldağını hem biligisayrını hızlandırır. hem öbür uygulamalar bunu yapmak için senden ücret alıyo ama bu uygulamaalmıyo...

Sadomadoking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
 antivirüsü deneyebilirsin tamamen ücretsiz güvenlidir. Sistemi yormaz. Ayrıca;
 ve   tavsiye ederim. Sıralama yaparsak Kaspersky > Bitdefender > Avast benim sıralamam bu şekilde olurdu.

Avast hariç diğer saydıkların sistemi yoruyor ayrıca ne zaman Kaspersky kullansam ayarlarını da kurcaladım o kadar bulamadım internetimi kesiyor PC de giremiyorum hiçbir yere kaldırınca düzeliyor.

hslr' Alıntı:
sistemi yormayacak kaliteli ve free antivirüs yazlımı önerebilir misiniz? birde antivirüs programlarında da  mesela kaspersky da windows gibi oem key oluyor mu 10-20 tl verip alabileceğimiz ?

Ben olsam Emsisoft Anti-Malware kurardım yeni sürümü ile çok iyi koruma sağlıyor kullanırım dersen de Norton öneririm sana korsan olarak crack'i ve sahte serial hesapları olmayan nadir programlardan dır o derece iyi korunuyor fiyatı nedir bilmiyorum ama free sürümünü denersin hoşuna giderse alırsın.

osmaka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
devsecure yükle kişisel verilerilerini önemsiyorsan başka birşey arama. diğer hepsi veri çalışıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri