Soru Aoc 24G2Zu/Bk Vs Viewsonic Xg2431 Vs Asus Tuf Gaming Vg259Qm

akinhutchinson

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar üçünden birisini tercih edecek olsanız, hangisini seçerdiniz? Laptopum HDMI 2.0 desteklediğinden dolayı 240 Hz görüntü alabiliyorum. Valorant ve CS:GO oyuncusu olduğum için ekranın 24 inç olması, ghosting sorunu benim için en önemli kriterler.

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (629).png
    Ekran Görüntüsü (629).png
    162.4 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran Görüntüsü (630).png
    Ekran Görüntüsü (630).png
    176.2 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran Görüntüsü (631).png
    Ekran Görüntüsü (631).png
    171.7 KB · Görüntüleme: 32

SametKKN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Arkadaşlar üçünden birisini tercih edecek olsanız, hangisini seçerdiniz? Laptopum HDMI 2.0 desteklediğinden dolayı 240 Hz görüntü alabiliyorum. Valorant ve CS:GO oyuncusu olduğum için ekranın 24 inç olması, ghosting sorunu benim için en önemli kriterler.
hiçbiri dostum dur ben sana önereyim bütçe ne? hızlı cevap verirsen iyi olur

ikiside iyi biri düşük biri yüksek bütçe ghosting asla olmaz

machinist

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hangisini aldın eğer viewsonic XG2431 aldıysan biraz bahseder misin (-) (+) olarak

KS

akinhutchinson

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Evet XG2431 aldım.

+ olarak ghosting ve ışık sızması sorunum yok. Ekranda herhangi bir titreme vs yok. Renk kalitesi IPS bir panele göre bir tık soluk kalsa da fazlasıyla iş görecektir.

- özelliğini görmedim daha :)

ardacelikayak87

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Evet XG2431 aldım.

+ olarak ghosting ve ışık sızması sorunum yok. Ekranda herhangi bir titreme vs yok. Renk kalitesi IPS bir panele göre bir tık soluk kalsa da fazlasıyla iş görecektir.

- özelliğini görmedim daha :)
Hocam, hala memnun musun? Deneyimleriniz nasıl? Bende aynı monitörü alacağım da.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri