Apex Legends Kapanıyor

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
'' Apex Legends Mobile '' Arkadaşlar '' 1 Mayıs 2023 '' tarihinde tamamen kapatılacakmış artık açıklamalara göre “kalite, miktar ve ritim” açısından yetersiz kaldığını söyledi. Gönderi, tüm oyun içi satın alımların durdurulduğunu ve oyunun mobil indirme mağazalarından çekildiğini belirtiyor. Apex Legends Mobile, Respawn ve EA tarafından yapılan açıklamaya göre;

''Sektör geliştikçe ve bağlantılı bir Battlefield ekosistemi yaratma stratejimiz şekillendikçe, seriye yönelik vizyonumuzu en iyi şekilde yerine getirmek ve oyuncularımızın beklentilerini karşılamak için yönümüzü değiştirmeye karar verdik.” dedi.

Siz Bu Konu Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir.? Arkadaşlar...

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Mobilde leş gibiydi bence. Pc versiyonu bilmiyorum

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
oyunun konusu ney ki
Tam olarak emin değilim, Kardeşim videolardan izlediğim kadar anlatacağım yanlışım olursa bilen arkadaşlar düzeltin beni lütfen..

60 Oyuncu ile oynanıyor bu oyun birbirlerine karşı ister üç kişilik takımlar halinde oynayabiliyor. Bu oyun Pubg gibi düşün son kalan kazanır oyunda.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Tam olarak emin değilim, Kardeşim videolardan izlediğim kadar anlatacağım yanlışım olursa bilen arkadaşlar düzeltin beni lütfen..

60 Oyuncu ile oynanıyor bu oyun birbirlerine karşı ister üç kişilik takımlar halinde oynayabiliyor. Bu oyun Pubg gibi düşün son kalan kazanır oyunda.
oynanmazmış hocam :D illa seveni çok vardır tabi

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
oynanmazmış hocam :D illa seveni çok vardır tabi
Apex Legends bu oyun 2019 da sunuldu piyasa ve 2021'de yani 2 yılda bu oyun 100 Milyon kişiye ulaşmış bir oyunmuş 100 Milyon kişiye ulaşan bir oyun bu oyunu seven kitlesini sen düşün kardeşim.. :D :D

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Apex Legends bu oyun 2019 da sunuldu piyasa ve 2021'de yani 2 yılda bu oyun 100 Milyon kişiye ulaşmış bir oyunmuş 100 Milyon kişiye ulaşan bir oyun bu oyunu seven kitlesini sen düşün kardeşim.. :D :D
:D kötü olmuş o zaman kapanıyor olması

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri