Soru Apex Legends Oynanır Mi?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba Arkadaşlar,

Küçük bir sorum olacak size apex legends hakkında, Bu oyun dünya çapında sevilen bir oyun mu? Oynayan insanlar çok var mi? Mesela hile durumu veya bug sorunu var mıdır, Arkadaşlar.

En önemlisi apex legends oyunu valorant gibi bir oyun mu? Sarıyor mu? Yani oyun.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Merhaba Arkadaşlar,

Küçük bir sorum olacak size apex legends hakkında, Bu oyun dünya çapında sevilen bir oyun mu? Oynayan insanlar çok var mi? Mesela hile durumu veya bug sorunu var mıdır, Arkadaşlar.

En önemlisi apex legends oyunu valorant gibi bir oyun mu? Sarıyor mu? Yani oyun.
Zevkine bagli ben oynayamam çok hızlı oyun gözüm ağrıyor çok fazla şeye dikkat etmek gerekiyor gibi valorant daha sade yinede denemeni oneririm duo ile girersen sarabilir

Carbon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Apex Tr yayıncısı olmamasına rağmen oynanan bir oyun. valorant ile tek benzerliği karakterlerin kendine has yeteneklerinin olması. Ben PS sürümünü oynuyorum PC tarafında illaki hile vardır. hızlı bir oynanışa sahip hantal olmayan bir oyun seviyorsanız sarar

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Yıllardır oynarım hem ps de hem PC de hızlı oyun seviyorsanız battle royale tarzında bana göre tek ve en iyisi.İçerik olarak sürekli güncelleme alır.Yanlış bilmiyorsam ya 3 ayda bir yada 4 ayda bir yeni sezon geliyor.Oyunda para basıp öne geçme durumu yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri