Apple 2016 Macbook Pro 15.4 inc

Einkaufennrw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba  

Ben Almanyada yasiyorum ve bu sene makine mühendisligine basliyorum bunun icin laptop almam lazim ama üniye gittigim zaman macbook pro laptopları görüyorum. Makine mühendisliğindeki programları macbook pro ile acabilir miyim?
Almayı planladıgım model son cıkan modelin 15 inc i7 2.60 ghz *4 maximum 3.5 ghz 16 gb ram 2133mhz ve 512 gb SSD amd Pro460 4GB polaris grafikkarte olan modeli. 
Bu laptop isimi görür mü yoksa windows mu almam uzun vadede daha akilli bir secim olur?

Tavsiyelerinizi önerilerinizi benim icin önemli buluyorum

Tesekkür ederim

E

expert

Guest
Fiyati nedir bu aletin orada orada ki vergi burada ki gibi çok değil ürünler ucuz mac kullanmadım hiç o yüzden tam bir fikrim yok ama bana gelen müşteriler Windows yükletiyor yanına os yüklüyorum normal takılmada os program da windows kullanıyorlar

KS

Einkaufennrw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben Studentenrabatt denilen indirimden yararlaniyorum ve 2700 euro ediyor evet Apple Storeda Paralell System diye birsey oldugunu söylediler. Benim icin kalite ve performans önemli cünkü uzun süre kullanmam lazim ve aküsü iyi gitmeli. Eger windows zorunda kalirsam heralde XPS alirim cünkü onda cok iyi

E

expert

Guest
Hem windows hem os kullanırsin daha iyi verim alırsın mac pcler sağlam ve kaliteli bileşenler kullanıyor o yüzden stabil olarak çalışıyor kararlı bir sistemi var Windows'da normal pclere göre daha iyi çalışıyorlar

İsmail

Administrator
Admin
Tepki
131
Makine mühendisleri autocad gibi programlar kullanıyor bu programların mac versiyonu var ayrıca c gibi bazı dilleri de görüyor tavsiyem windows olması yönünde bir tane arkadaşım makine mühendisliği okuyor 3 sınıf windows kullanıyor i7 8gb ram

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri