Arctis 3 alınır mı?

MURDOCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Bütün pc ekipmanlarım Steelseries. Bu yüzden Atctis 3 almayı düşünüyorum. Sizce fiyatını hak eder mi? Alınır mı?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Bütün pc ekipmanlarım Steelseries. Bu yüzden Atctis 3 almayı düşünüyorum. Sizce fiyatını hak eder mi? Alınır mı?
değinmek ıstedıgım baska konu var. kulaklık almadan once mutlaka medıa markta vs gıt ordakı kulaklıkları dene. ben g335 alcaktım. orda denedım kafama cok ıyı oturdu hafifti fakat baslarına tızlerıne baktım hayal kırıklıgına ugradım.
arctic serisi cok konforlu ve rahat. alternatıf olsun dıye kullandıgım sharkoon b2 kulaklıgı da oneırırım 830 tlfalan

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39

Bütçen varsa;
hocam link arctis 1e ait ama bütçeniz uygunsa kablosuza yönelebilirsiniz. steelseries kalitesi gerçekten çok üst düzey sadece mousepadine sahipim elektronik bile değil ama kullanıcıya değer verdiğini anlayabiliyorum :D

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
değinmek ıstedıgım baska konu var. kulaklık almadan once mutlaka medıa markta vs gıt ordakı kulaklıkları dene. ben g335 alcaktım. orda denedım kafama cok ıyı oturdu hafifti fakat baslarına tızlerıne baktım hayal kırıklıgına ugradım.
arctic serisi cok konforlu ve rahat. alternatıf olsun dıye kullandıgım sharkoon b2 kulaklıgı da oneırırım 830 tlfalan
bu gerçekten çok mantıklı bir olay gidip deneyip öyle almak daha iyi bende rog delta s wireless denemiştim almak istiyorum ama ne stok var ne 2. el satışı :D

KS

MURDOCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31

Bütçen varsa;

Evet yabacı forumları da vs inceleme fırsatı buldum. Arctis'ün kaliteli ama mazide kaldığını söylüyorlar. Gidip mağazada deneyeceğim bakalım :)

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Hocam ben kullanıyorum yaklaşık bir aydır. Konfor açısından çok memnunum terletme ya da kulak ağrısı yapmıyor belli zaman sonra. Sadece eleştirebileceğim konu ses düzeyinin az olmasıdır. Kulaklıkta en beğendiğim şey mikrofonun içeri sokulabilmesi. Ben kasım indirimlerinden 900 liraya almıştım. Uzun süre kulaklığa para vermek istemiyorsanız kesinlikle alınır.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Hocam ben kullanıyorum yaklaşık bir aydır. Konfor açısından çok memnunum terletme ya da kulak ağrısı yapmıyor belli zaman sonra. Sadece eleştirebileceğim konu ses düzeyinin az olmasıdır. Kulaklıkta en beğendiğim şey mikrofonun içeri sokulabilmesi. Ben kasım indirimlerinden 900 liraya almıştım. Uzun süre kulaklığa para vermek istemiyorsanız kesinlikle alınır.
nasıl ses düzeyi az ya bende arctis 5 var aynı teknolojiye sahipler max seste kucağımda tutamıyorum bazen hoparlör niyetine kullanıyorum ses tekerleğini ve kablo ortasındaki mekanizma bazen kendiliğinden dönebiliyor onlara bakın olmadı steelseries gg indirin sonarı aktif edin çünkü ses doygunluğu çok yüksek bir model zaten

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Sadece sonar aktif değil bende onun dışında diğer dediklerinizi kontrol ettim zaten. Ses düzeyi benim için yeterli ama yine de max ses düzeyi düşük geldi bana. Son seste kulakta hiç rahatsız etme olmuyor yani
nasıl ses düzeyi az ya bende arctis 5 var aynı teknolojiye sahipler max seste kucağımda tutamıyorum bazen hoparlör niyetine kullanıyorum ses tekerleğini ve kablo ortasındaki mekanizma bazen kendiliğinden dönebiliyor onlara bakın olmadı steelseries gg indirin sonarı aktif edin çünkü ses doygunluğu çok yüksek bir model zaten

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Sadece sonar aktif değil bende onun dışında diğer dediklerinizi kontrol ettim zaten. Ses düzeyi benim için yeterli ama yine de max ses düzeyi düşük geldi bana. Son seste kulakta hiç rahatsız etme olmuyor yani
Sonarın üstüne + olarak FXsound uygulaması açarsan ayarlarla birlikte %10 da %50 gibi algılarsınız.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
sonarda aşağı tarafta ses performans ayarı var onu performans olmayan diğer yöne fullerseniz ses seviyesi artar

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Peki SteelSeries Arctis Nova 1 mi yoksa HyperX Cloud II mi tercih edersiniz?
Ben olsam cloud 2 alırdım arctis serisi güzel ama sesi az ya yenilerini bilmiyorum ama bende arctis 5 var müzik dinlerken felan sesi yeterli değil.

Ben olsam cloud 2 alırdım arctis serisi güzel ama sesi az ya yenilerini bilmiyorum ama bende arctis 5 var müzik dinlerken felan sesi yeterli değil.
Nova 1 de aynı mıdır bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem.

Bendede var 5 ama anakart ne hocam sizin ? Bendekinde oyunlarda ses çok yüksek geliyor ama müzik dinlerken felan gerçekten çok yetersiz kalıyor benim anakart a520m-a

Tredy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Ben 1 hafta önce aldım ışıkları yanmıyor, seslerde kesinti oluyor usb tak çıkar yapman gerekiyor. Bazenleri mikrafon gidiyor düzeltmek için 1-2 saat uğraşman gerekiyor. Ben uygulamadan bir şeyi güncellemeye çalışıyorum aşağıdaki ekrandan daha ilerisine hiç gitmiyor, önermem.
1673128415994.png

KS

MURDOCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Ben 1 hafta önce aldım ışıkları yanmıyor, seslerde kesinti oluyor usb tak çıkar yapman gerekiyor. Bazenleri mikrafon gidiyor düzeltmek için 1-2 saat uğraşman gerekiyor. Ben uygulamadan bir şeyi güncellemeye çalışıyorum aşağıdaki ekrandan daha ilerisine hiç gitmiyor, önermem.Ekli dosyayı görüntüle 13618
Nova 1 de bluetooth bağlantısı bulunmuyor ama bilemedim. Yayıncılar tarafından da HyperX kullanılıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri