Yardım Arctis Nova Pro Kulak Ağrıtıyor

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Daha önce ss arctis 5 modelini kullanıyordum çok rahattı. Ama bu kulaklığa bir türlü alışamadım. Sonar ayarıyla kullanıyorum hem kafamı hem kulağımı ağrıtıyor. Ne önerirsiniz?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,437
Daha önce ss arctis 5 modelini kullanıyordum çok rahattı. Ama bu kulaklığa bir türlü alışamadım. Sonar ayarıyla kullanıyorum hem kafamı hem kulağımı ağrıtıyor. Ne önerirsiniz?
asus rog cetra II önermemin sebebi çok büyük olması ses kalitesi vs illa ki daha iyisi vardır benimde her kulaklıkta kafam ağrıyor ama bunda öyle bir sorun olmadı

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
asus rog cetra II önermemin sebebi çok büyük olması ses kalitesi vs illa ki daha iyisi vardır benimde her kulaklıkta kafam ağrıyor ama bunda öyle bir sorun olmadı
Yeni kulaklik onerisi olarak sormamistim aslinda ama yanlis anlasilma icin kusura bakma. Ayarlarindan birsey yapsam rahatlar mi acaba diye merak ettim. Arctis 5 i tekrar bagladim simdi daha rahat ama bu kulaklik cok daha ust model olmasina ragmen niye bu kadar agri yapti anlamadim. Goz ardi ediyordum ama cekilmez oldu artik

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Arctis 5 i nova pronun ses kartına bağladım :D Aynı ayarlarda kullanıyorum şuan ağrı sızı yok. henüz..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri