Arkadaşımın Yaptı Bir Hatta

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Herkese merhaba arkadaşlar, bir arkadaşım yeni bir bilgisayar aldı 3 hafta önce şuan zor durumda bu arkadaş arkadaşımın isimi Hakan.

Hakan'a bilinmeyen ve daha adını bile duymadım bir Rus sitesi mail üzerinden buna eposta gönderildi, ve buna telefon üzerinden değilde bilgisayar üzerinden linke tıkladı '' trojan virüsü '' bulaştı 30 dakika sonra yani adam bildiğiniz hacklendi. Bilgisayar açmaya şuan korkuyor format atsa düzelir mi?​

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
Yani pcde çok önemli bi şey yoksa.

Format USBsi hazırlasın taksın format bitti gitti.

Onu geçtim internet bağlantısını kestikten sonra en baba hacker bile lamerdir ;))

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Yani pcde çok önemli bi şey yoksa.

Format USBsi hazırlasın taksın format bitti gitti.

Onu geçtim internet bağlantısını kestikten sonra en baba hacker bile lamerdir ;))
Bilgisayara daha yeni 1-2 önemli belgesi varmış 3-4 tanede oyun yüklü içinde..

Adam içine '' Trojan Virüsü '' Kardeşim internetti kese ne olur kesmese ne olur Hakan iş işten geçti çoktan Bu salağa 50 kere söyledim başına bela alacaksınız yapma etme dedim, lakin laf dinlemedi daha öncede ' de başına geldi bu olay akıllanmıyor artık..

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Herkese merhaba arkadaşlar, bir arkadaşım yeni bir bilgisayar aldı 3 hafta önce şuan zor durumda bu arkadaş arkadaşımın isimi Hakan.

Hakan'a bilinmeyen ve daha adını bile duymadım bir Rus sitesi mail üzerinden buna eposta gönderildi, ve buna telefon üzerinden değilde bilgisayar üzerinden linke tıkladı '' trojan virüsü '' bulaştı 30 dakika sonra yani adam bildiğiniz hacklendi. Bilgisayar açmaya şuan korkuyor format atsa düzelir mi?​
Öncelikle geçmiş olsun trojan virüsü sistem dosyalarına bulaşabiliyor format atarak durumu düzeltebilir arkadaşınız. Umarım bu ona ders olur bir daha bilmediği linklere tıklamaz :D

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Öncelikle geçmiş olsun trojan virüsü sistem dosyalarına bulaşabiliyor format atarak durumu düzeltebilir arkadaşınız. Umarım bu ona ders olur bir daha bilmediği linklere tıklamaz :D
Yok yok abi bu arkadaşım salak anlamaz peki gene yapar bu hatayı.. :D :D asdasd

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri